Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Aplikacja Mój Orange wersja 4.1.2 na HUA WEI 9 lite - brak możliwości zalogowania się. Na kompie stacjonarnym logowanie bez problemu, w aplikacji podaję te same dane (pełne logowanie) i mam komunikat że błędny login lub hasło. Nie chcę opcji przypominania bo się obawiam że mi skasuje hasła  i już nigdzie się nie zaloguję

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Logowałem się adresem email tak jak poprzez www (po przejściu do NMO). Ale jak podpowiedziałeś to spróbowałem się zalogować danymi z poprzedniego konta w Orange (nr telefonu + stare hasło) i zadziałało. Ale czad, nie ogarniam tego - 2 różne sposoby logowania się ??

dzięki

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Proponuję odinstalować i ponownie zainstalować Aplikację Mobilną.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Tak zrobiłem (ponowna instalacja), niestety dalej to samo - błędny login lub hasło


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Na aplikacji logujesz się przez numer telefonu? Co do hasła można zaznaczyć widoczność hasła i sprawdzić czy jest poprawnie wprowadzone. Transmisja danych aktywna lub WiFi?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 1

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Logowałem się adresem email tak jak poprzez www (po przejściu do NMO). Ale jak podpowiedziałeś to spróbowałem się zalogować danymi z poprzedniego konta w Orange (nr telefonu + stare hasło) i zadziałało. Ale czad, nie ogarniam tego - 2 różne sposoby logowania się ??

dzięki


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32491
  • 37041
  • 1374

Brak możliwości zalogowania się do aplikacji Mój Orange

Niestety, jeśli korzystasz na www z nowej wersji serwisu, to w aplikacji są stare dane. Mają to kiedyś ujednolicić.