Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak aktualizacji danych


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Brak aktualizacji danych

► Temat został przeniesiony z kategorii Szukam oferty (etykieta: inna oferta) - Moderator Wiktor ◄

 

Nie aktualne bazy adresowe https://orange.pl niektóre adresy są nie zaktualizowane. W mojej miejscowości Kępno woj. Wielkopolskie nazwy niektórych ulic uległy zmianie w 2017 np ul Manifestu Lipcowego na ul Lipcowa. Niestety na stronach orange nie jest to jeszcze uwzględnione co bardzo utrudnia.

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak aktualizacji danych

O którą stronę dokładnie chodzi? Bo strona zasięgu korzysta z map Google i tam chyba zmiany nie ma. Może warto nanieść zmiany w mapach Google to pewnym czasie się odświeży i na stronie zasięgu.

Ps. Zgłosiłem zmianę do Google, więc za kilka dni powinno się odświeżyć.

sKTyj7Z


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Brak aktualizacji danych

o strone składania zamówienia, sprawdzania usług.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak aktualizacji danych

To już ktoś z Orange musi przesłać zgłoszenie.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Brak aktualizacji danych


@WabolMonster napisał:

o strone składania zamówienia, sprawdzania usług.


Dzięki, że dajesz o tym znać :).

Przekażę to dalej.

 

Na przykładowej stronie do składania zamówienia [adres: https://www.orange.pl/zamawiam-swiatlowod] akurat ul. Lipcowa dla miejscowości Kępno w woj. wlkp. się podstawiła ;-):
strona do zamawiania Światłowodu Orangestrona do zamawiania Światłowodu Orange

 

Możesz jeszcze doprecyzować o jakie adresy (www) chodzi? Zwłaszcza w kontekście "sprawdzania usług" :).

Anonim

Nie dotyczy

Brak aktualizacji danych

@WiktorBrakuje na mapie zasięgu? Ale można już zamawiać na stronie gdzie podałeś.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak aktualizacji danych

Na mapie zasięgu jest z map Google. Może więcej osób zgłosi edycję to szybciej zmienią.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Brak aktualizacji danych

@WiktorJeszcze tutaj https://oferty.orange.pl/internet/
zmieniło się jeszcze kilka ulic lista z strony lokalnej:
Dotychczasowa ul. Gwardii Ludowej otrzymuje nazwę Cedrowa, ul. Manifestu Lipcowego będzie teraz ul. Lipcową. Ulica o nazwie PPR-u została ul. Jaworową, ul. PKWN stała się ul. Akacjową. Zmiana dotknęła także ul. Janka Krasickiego, która została ulicą Ignacego Krasickiego, a ul. Walki Młodych podzielona została na dwie ulice: Sportową (od Al. Marcinkowskiego w stronę starej ósemki) i Spacerową (od ronda w prawo, w kierunku ul. Osińskiej). Ulica Hanki Sawickiej jest od dzisiaj ulicą Rotmistrza Witolda Pileckiego. Ponadto Rada Miasta pozostawiła nazewnictwo innych ulic, które pierwotnie także podlegać miały zmianie. Pozostaną w Kępnie ulice: Obrońców Pokoju, Lenino, 21 stycznia, PPS-u.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak aktualizacji danych

Ze swojej strony pozgłaszałem (to co może każdy) zgłosiłem zmiany do map Google. Jedynie mam problem z ulicą Walki Młodych (jest strasznie długa i wygięta).

Ew. zasugeruj jak masz znajomości w Urzędzie Miasta aby urzędnicy zaktualizowali dane na Geoportalu (może to zgłosili, ale geoportal nie zaktualizował map lub wszystkich tzw. usług słownikowych, to trzeba interweniować). To jest źródło danych dla większości usług mapowych. Zasilanie społecznościowe (jak ktoś społecznie zgłasza) jest wolniejsze i nie pełne (nie sposób zaktualizować wszystkie mapy).

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 225
  • 108
  • 5

Brak aktualizacji danych

Mam znajomości. Zasugeruje im to jeszcze w tym tygodniu.