Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

W starej wersji portalu mogłem pod jednym loginem obsługiwać kilka numerów. Tzw Łączenie kont. Z menu rozwijalnego mogłem wybierać którą usługą chcę zarządzać w danym momencie. Wydaje mi się, że tej możliwości nie ma nigdzie w nowym portalu. Czy naprawdę muszę mieć oddzielne konto dla każdego członka rodziny?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

@temp1801  zdaje się, że takie jest założenie - klient - konto w NMO... Gdy ma się kilka usług na jedną osobę, są one dostępne na jedno konto w NMO (ja tak mam).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

@temp1801  zdaje się, że takie jest założenie - klient - konto w NMO... Gdy ma się kilka usług na jedną osobę, są one dostępne na jedno konto w NMO (ja tak mam).


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

Taki jest zamysł Nowego Mój Orange. Każdy Klient ma swoje konto i wszystkie swoje usługi od razu po zarejestrowaniu.. Jeżeli chcesz aby wprowadzono taką opcję, zgłoś go w dziale z pomysłami: https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/idb-p/Nasz-Orange-Pomysly


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

@Wojcieszko Dzięki za celną odpowiedź. Ładne mi "wszystkie usługi zaraz po zalogowaniu". Czy w takim razie w aplikacji mobilnej też straciłem obsługę kilku numerów?


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1049
  • 73

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

W aplikacji mobilnej jest póki co po staremu. Moim zdaniem teraz jest prościej, bo od razu widać wszystkie moje usługi, a nie trzeba łączyć. A co za problem się przelogować, jak ma się zapamiętane w przeglądarce konta? Sekunda więcej roboty. Jednakże rozumiem Twoje zdanie, jak znajdzie więcej zainteresowania, to pewnie się pojawi.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Brak Łączenia kont w nowej wersji portalu Mój Orange

@temp1801 Czy wyjaśnienie które otrzymałeś uznajesz za pomocne i któraś z odpowiedzi zasłużyła na oznaczenie jako rozwiązanie? Oznaczone odpowiedzi są łatwiejsze do odszukania dla innych osób zainteresowanych podobnym tematem. Szczęśliwy mężczyzna