Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada administracyjna konta


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Blokada administracyjna konta


@bytom2009napisał(-a)

czy ktoś wie co jest grane dzisiaj chciałem się 

zalogować na mój orange  a tu niespodzianka Blokada administracyjna konta czy ktoś tak miał 

Zrzut ekranu 2023-05-31 184036.png


Teraz to podejrzalem, bo na telefonie mi się nie powiększa, przecież w komunikacie po lewej, pisze wyraźnie, musisz się z Orange skontaktować 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Blokada administracyjna konta

no to robota na jutro


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Blokada administracyjna konta

@bytom2009 Dziś masz jeszcze czas do 22:00. Zależy jakie masz usługi na koncie. Coś ostatnio zmieniałem, wprowadzałem poprzez konto? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Blokada administracyjna konta

@bytom2009 osobiście bym sprawę wyjaśnił jak najszybciej. Wyjaśnienie blokady zależy teraz od Ciebie, dzwonisz na infolinię, kiedy Tobie odpowiada, ale w godzinach pracy infolinii.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Blokada administracyjna konta

nic nie zmieniałem a loguje się od czasu do czasu od razu nie mogę dzwonić na infolinię orange bo nie jestem supermanem tylko osobą niepełnoprawną myślę ze ten artykuł ma związek moim problemem               Wyciekły miliony haseł Polaków. Ekspert nie ma dobrych wieści (dobreprogramy.pl)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Blokada administracyjna konta

@bytom2009 Popytałem trochę, bo sam się czułem nieswojo po tym co przeczytałem o wycieku...i faktycznie (znajomy ma ten sam komunikat i po kontakcie z infolinią został poproszony o zmianę hasła zgodnie z procedura) masz rację - MÓGŁ to być  ten problem z wyciekiem. Dzwoń na infolinię i zmieniaj dane...aby po prostu zapobiegać...bo przecież nie musiało to mieć wpływu na nic (z kontem MO włącznie)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Blokada administracyjna konta

W związku z tym ogromnym wyciekiem danych można sprawdzić czy czasem swoje dane się tam nie znalazły za pomocą Czy zostałem Pwned: Sprawdź, czy Twój adres e-mail został naruszony w wyniku naruszenia danych (have... i/lub Bezpieczne dane


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Blokada administracyjna konta

Rada ode mnie, bo non stop wyciekają dane z WP i Onet, usunąć tam konta, tyle w temacie.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 77
  • 140
  • 0

Blokada administracyjna konta

na  WP i Onet mnie tam nie ma mam gmail


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Blokada administracyjna konta


@IreneuszCDnapisał(-a)

Rada ode mnie, bo non stop wyciekają dane z WP i Onet, usunąć tam konta, tyle w temacie.

 


Skąd te insynuacje??? Mam na onecie konta od praktycznie początku i nic mi nie wyciekło ani nikt mi się nie włamał.

Podbijam to co napisał @slav72 , w tym wypadku warto skorzystać z rządowej strony:

https://bezpiecznedane.gov.pl/

i sprawdzić czy któreś nasze konto jest na tej liście.