Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bieżące wykorzystanie - kontakty

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

Bieżące wykorzystanie - kontakty

Czołem,

 

Często podglądam spis połączeń w zakładce moje konto i jest tam opcja zapisania numeru jako kontakt. Problemem jest to, że kontakt może składać się z maksymalnie 10 znaków bez spacji. Skąd to ograniczenie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bieżące wykorzystanie - kontakty

@Mareu  zrobiłem próbę zapisania wymyślonego kontaktu o długim - wieloliterowym "nazwisku" także kilkunastoliterowym "imieniu" - przyjmuje i wyświetla pełne informacje jeżeli klikniesz dany kontakt. Natomiast w zbiorczym wykazie kontaktów dostępnych w aplikacji na WWW - Multibox - następuje przycięcie nazwisk i imion do 9. znaków i dodanie wielokropka. Przy czym w pseudonimie, również kilkunastoliterowym wyświetla mi cały zapisany opis... 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Bieżące wykorzystanie - kontakty

Kontakty w aplikacji moj Orange są zapisywane tam gdzie masz domyślnie w telefonie. Więc pewnie masz na karte sim bo tam jest limit.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

Bieżące wykorzystanie - kontakty

Wszystko Ci się pomieszało 🙂

 

Zapisuje je w przeglądarce. I przeglądam w przeglądarce. Nawet nie mam apki na telefonie. 

Anonim

Nie dotyczy

Bieżące wykorzystanie - kontakty

Dokładnie, przez przeglądarkę da się dodać (MultiBox).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Bieżące wykorzystanie - kontakty

@Mareu: to się zdecyduj, czy piszesz o aplikacji Mój Orange czy o serwisie www, bo napisałeś i otagowałeś inaczej.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 0

Bieżące wykorzystanie - kontakty

Napisałem też strona internetowa. Ktoś coś merytorycznie w temacie?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bieżące wykorzystanie - kontakty

@Mareu  zrobiłem próbę zapisania wymyślonego kontaktu o długim - wieloliterowym "nazwisku" także kilkunastoliterowym "imieniu" - przyjmuje i wyświetla pełne informacje jeżeli klikniesz dany kontakt. Natomiast w zbiorczym wykazie kontaktów dostępnych w aplikacji na WWW - Multibox - następuje przycięcie nazwisk i imion do 9. znaków i dodanie wielokropka. Przy czym w pseudonimie, również kilkunastoliterowym wyświetla mi cały zapisany opis...