Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

Uwielbiam te zabawy 🙂 odinstalowałem, zainstalowałem, zalogowałem się bez autologowania - a miły Pan spokojnym głosem powtarza - Jeśli chcesz bezpłatnie połączyć się z konsultantem skorzystaj z aplikacji orange. Jeszcze jakieś konstruktywne pomysły?

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

@mampytanieNapisz na e-maila i podaj numer telefon i link a nie model  jak prosiła ciebie @Serki


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

Moderator napisał

"Twój temat nieco zmodyfikowałem, dodając do niego odpowiednie etykiety. Dzięki temu także inni użytkownicy będą mogli łatwiej trafić na opisany przez Ciebie problem. Mam nadzieję, że to rozumiesz i będziesz nadal aktywny na Nasz Orange.

PS: warto doprecyzować jaka dokładnie to wersja Androida (czy 4.0 czy już 4.1) oraz jaka jest nazwa oraz model aparatu Szczęśliwy mężczyzna.

Pozdrawiam, Moderator Wiktor"

dlatego podałem nazwę urządzenia - a jeśli porady sprowadzają się do odinstaluj i zainstaluj to może nie warto radzić? a maila wysłałem zobaczymy jaka odpowiedź uzyskam - na razie temat uważam za niezałatwiony - darmowa rozmowa z konsulatantem nie działa


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange


mampytanie napisał:

Moderator napisał: "(...) PS: warto doprecyzować jaka dokładnie to wersja Androida (czy 4.0 czy już 4.1) oraz jaka jest nazwa oraz model aparatu


No tak Emotikon: Szczęśliwy
Takie informacje bywają pomocne, zwłaszcza na forum, do którego dostęp ma niezliczona liczba użytkowników. Jeżeliby się okazało, że na tego typu aparacie także inni obswerwują podobne problemy - to już sam ten fakt zawężałby obszar poszukiwań dla rozwiązania Szczęśliwy robot

Przypomniało mi się Zaskoczony robot, że w podobnej sprawie już wypowiadał się kiedyś @rav w komentarzu do Bazy Wiedzy z 21-08-2016 22:22.


Pracuję w Orange
  • 2
  • 1
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

Problem z brakiem mozliwości nawiązania połączenia usunąłem przez odinstalowanie, restart telefonu i ponowną instalację apki. U mnie działa. Wersja 3.11

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange


klaszk01 napisał(-a):

Problem z brakiem mozliwości nawiązania połączenia usunąłem przez odinstalowanie, restart telefonu i ponowną instalację apki. U mnie działa. Wersja 3.11


@klaszk01A karta Orange czy inny operator ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

Witam chcę przenieść numer z innej sieci na karte do orange abonament nie mogę p[ołączyć się z konsultantem chyba sieci orange nie zależy na nowych klientach


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange


mampytanie napisał(-a):

Witam, nie działa. Mam androida 4, wersję mój orange 3.11, próbuję zadzwonić bezpłatnie w prawie konta stacjonarnego - czy mam autologowanie czy wpisuję hasło ręcznie, czy wifi czy bez wifi nie działa. Cały czas miły męski głos mówi" Jeśli chcesz bezpłatnie połączyć się z doradcą skorzystaj z aplikacji mój orange" - a ja właśnie z niej dzwonię. Czemu nie działa?



Witam chcę przenieść numer z innej sieci na karte do orange abonament nie mogę p[ołączyć się z konsultantem chyba sieci orange nie zależy na nowych klientach


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

@jozef195805  nie piszesz, więc dopytam, albo dopowiem... bezpłatne połączenie z konsultantem przysługuje klientom Orange - z warunkiem, którym wcześniej - pełne logowanie danymi konta na Mój Orange. Skoro chcesz przenieść numer, to zakładam, że nie łączysz się z numeru od Orange.