Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

Witam, nie działa. Mam androida 4, wersję mój orange 3.11, próbuję zadzwonić bezpłatnie w prawie konta stacjonarnego - czy mam autologowanie czy wpisuję hasło ręcznie, czy wifi czy bez wifi nie działa. Cały czas miły męski głos mówi" Jeśli chcesz bezpłatnie połączyć się z doradcą skorzystaj z aplikacji mój orange" - a ja właśnie z niej dzwonię. Czemu nie działa?

18 ODPOW. 18

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 72
  • 1

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

@mampytanie hej, spróbuj jeszcze raz zalogować się loginem i hasłem. Przy autologowaniu bezpłatne połaczenia nie działają. Jeżeli to nie pomoże, to wyślij proszę maila z Twoim nr telefonu na adres moj.orange@orange.com (najlepiej z linkiem do tego wątku).

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange


mampytanie napisał(-a):

Witam, nie działa. Mam androida 4, wersję mój orange 3.11, próbuję zadzwonić bezpłatnie w prawie konta stacjonarnego - czy mam autologowanie czy wpisuję hasło ręcznie, czy wifi czy bez wifi nie działa. Cały czas miły męski głos mówi" Jeśli chcesz bezpłatnie połączyć się z doradcą skorzystaj z aplikacji mój orange" - a ja właśnie z niej dzwonię. Czemu nie działa?


@mampytanieAplikacja działa od Androida 4.1 i wyżej.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

wersja android na urządzeniu, które posiadam to 4.4.4 - to wersja chyba ok jak rozumiem?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

jako, że moderator zasugerował aby dodatkowo podać wersję modelu - proszę bardzo i mam nadzieję, że to pomoże : SAMSUNG GT -N5100

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

@mampytanieCzy to była aktulizacja czy czysta instalacja ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

a o co pytasz z tą aktualizacją?

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

@mampytanieAplikacja  Mój Orange była wersii 3.9 a teraz jest 3.11.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

mam mój orange już długo i się aktualizuje - aktualnie zaktualizwoał się do wersji 3.11

Anonim

Nie dotyczy

Bezpłatne połączenie z doradcą Orange

@mampytanieOdinstaluj i ponownie zainstaluj