Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Błędy

Przed jakąś chwilką najpierw wyskoczył taki błąd-500 przy próbie logowania, a przedtem byłem już zalogowany i taki:błąd.pngBłędy.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Błędy

Chłopek z pięćsetką na umięśnionej klatce piersiowej 😉 jest - co tu dużo mówić - nie do pominięcia. On co jakiś czas będzie się pojawiał i znikał :D.

Natomiast drugi screen ukazujący awersję do literki ł zostanie przeze mnie zgłoszony Szczęśliwy robot.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Błędy

@AnonimCały czas są prowadzone prace na poprawa działania NO i MO.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy

@Anonim, wiemEmotikon: Szczęśliwy Niech widzą też drugą stronę medalu. Ja czasem też przez ułamek sekundy kogoś zobaczę, ale nie udało mi się wyczaić. Musiałbym cały czas kamerę mieć w pogotowiu. Mam ją w okuEmotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Błędy

Chłopek z pięćsetką na umięśnionej klatce piersiowej 😉 jest - co tu dużo mówić - nie do pominięcia. On co jakiś czas będzie się pojawiał i znikał :D.

Natomiast drugi screen ukazujący awersję do literki ł zostanie przeze mnie zgłoszony Szczęśliwy robot.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy


Wiktor napisał(-a):

Chłopek z pięćsetką na umięśnionej klatce piersiowej 😉 jest - co tu dużo mówić - nie do pominięcia. On co jakiś czas będzie się pojawiał i znikał :D.

Natomiast drugi screen ukazujący awersję do literki ł zostanie przeze mnie zgłoszony Szczęśliwy robot.


@Wiktor, to tak wygląda @PiotrekEmotikon: Mrugający A co masz do ł?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Błędy


burebusek napisał:
to tak wygląda Piotrek? Emotikon: Mrugający A co masz do ł?

Noo... Chyba raczej On nie był pierwowzorem tej postaci :P...


Odpowiem w Twoim stylu @Anonim: ł jest takie nasze, polskie :)... A tak na poważnie: "zapytajnikowane" w podpowiedziach (dla wyszukiwarki portalowej) znaki diakrytyczne dot. nie tylko literki ł, a - co ciekawe - jednocześnie nie występują we wszystkich wyrazach.

Anonim

Nie dotyczy

Błędy

@Wiktor, Nie nabijaj się z języka, bo użyję "mocno argumentowanej łaciny"Emotikon: Język A ze znakami diakrytycznymi "pociągnąłeś" mnie w ciemny, gęsty las. Tam też jest miejsce na  „Zażółć gęślą jaźń”.