Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy w aplikacji 4.6.1

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1

Jakiś tajemniczy Mikołaj "opłacił" za mnie grudniowe faktury, i to zaledwie dwa dni po rozpoczęciu nowego cyklu rozliczeniowego. Ale "nie posprzątał" i zostawił ślady. Zniknęły usługi:stacjonarna, neostrada i tv, a na końcu przeprosiny za to, że nie mam teraz wogóle dostępu do usług. Natomiast w wersji przeglądarkowej mam wystawioną fakturę do zapłaty. Jakby co, do wglądu są screeny dla kogoś z zaplecza, by sprawdził te bugi z appki.

44 ODPOW. 44

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Błędy w aplikacji 4.6.1

@Anonim od zawsze apka miała opóźnienie w podawaniu stanu uregulowania należności... A co do braku dostępu  czy przypadkiem nie jest to to o czym ja pisałem?? 

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1

@Misiek62, jeżeli chodzi o faktury, to jak widzisz, dotyczy bieżącego okresu, więc nie jest to poślizg.

Natomiast te dwa komunikaty, to wystąpiły po przeglądzie komórki z OL, oraz przeglądu drugiej poza pakietem. Nie było natomiast możliwości podglądu usługi stacjonarnej i Neostrady. Mogłem wyjść z appki, używając przycisku wstecz w telefonie.

Fak1.PNGFak2.PNGFak3.PNGFak4.PNGFak5.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Błędy w aplikacji 4.6.1

Wydaje mi się, że albo "naprawiło" się samo, albo poprawiali coś u mnie w kartotece. Bo kliknąłem na Dodaj, po czym mnie wylogowało i pełnym logowaniem komórki z OL mam prawidłowy podgląd wszystkich usług.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1

@Anonim, od kilku dni jest już nowa wersja apki MO: 4.7.

To tylko taka wiadomość.

 

Ela


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy w aplikacji 4.6.1

Yyyy... @Ela12, gdzie ta aktualizacja? W sklepie nadal 4.6.1...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@mabud73napisał(-a)

Yyyy... @Ela12, gdzie ta aktualizacja? W sklepie nadal 4.6.1...


Proszę:

Capture+_2018-12-19-12-42-42.png

 

 

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy w aplikacji 4.6.1

I to na androidzie? Chyba na iPhonieEmotikon: Mrugający @Wiktor, co to za "obsówa"? Emotikon: Język


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Błędy w aplikacji 4.6.1


@mabud73napisał(-a)

I to na androidzie? Chyba na iPhonieEmotikon: Mrugający @Wiktor, co to za "obsówa"? Emotikon: Język


Tak, Andek 7.1.1. LG Q6.

 

Ela


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Błędy w aplikacji 4.6.1

To w takim razie muszę jeszcze poczekać...u mnie andek 6...ehh, pora wymienić telefon Emotikon: zakłopotany

 

Dzięki za info @Ela12