Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd w apliakcji


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Błąd w apliakcji

W aplikacji mój orange w telefonie niepoprawnie wyświetla mi się data odbierania połączeń. Wynosi ona MINUS 642 dni, czyli do czerwca 2017 roku. Na stronie internetowej wszystko wyświetla się poprawnie. Wczoraj aktywowałem ten numer i na początku wszystko wyświetlało się poprawnie, dziś również od rana jeszcze wyświetlało się poprawnie, natomiast wieczorem po zalogowaniu występował już ten błąd. Myślałem, że może przedłużenie "rok ważności konta" pomoże, ale na nic się to zdało. Proszę o pomoc, co zrobić, by ilość dni na odbieranie połączeń w aplikacji znów wyświetlało się poprawnie.

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błąd w apliakcji

Poczekaj kilka dni i minie

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Błąd w apliakcji

W nowym dniu czas odbierania połączeń wydłużył się z MINUS 642 do MINUS 643 dni. Wątpię, żeby samoistnie minęło a konsultant na czacie zupełnie zlał temat. Powiedział: Tak już będzie i nie ma co zwracać na to uwagę, stwierdził, że tak już pozostanie i nawet kolejne doładowanie nie pomoże. Poczekam te kilka dni, jak nie minie, to rezygnuję z Orange i przenoszę numer do innej sieci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Błąd w apliakcji

Niestety aplikacja jest strata, korzysta ze starych systemów i tak bywa. Jest wiele wpisów w internecie na ten temat - musisz poczekać 3-4 dni i minie.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 6
  • 0

Błąd w apliakcji

Piotrekk85. Jest szansa, że rzeczywiście po kilku dniach wróci to do normy?