Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

błąd w aplikacji 4.0 na android, po zalogowaniu, nie pokazuje kosztów ponad abonament, dopiero gdy wejde w szczegółowy wykaz połaczeń, wyswietla sms i połaczenia ponad abonament i dopiero po wyjsciu do okranu  głownego pokazuje koszty ponad abonament

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

Omawiany tutaj bug nie powinien się już więcej "ujawnić" Mrugający mężczyzna. Zostało to poprawione Emotikon: Szczęśliwy.


Gdyby ktoś jeszcze na niego natrafił - prośba o zgłoszenie sprawy do BOK-u. Doradcy przyjmującemu takie zgłoszenie potrzebny będzie nr tel. oraz dokładna data i godz. Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

Dla nie obcykanych w temacie pułapka z płatnościami.
Na stronie głównej "ponad abonament" 0zl, ale to nie prawda, bo w szczegółowym wykazie internet już się pokazuje 20zł. ponad abo.
Tak szuka jeleni pomarańczowa korporacja.
► Post został tu przeniesiony (z tematu Nowa wersja apki Mój Orange - 4.0 (Android)), bo porusza tę samą problematykę - Moderator Wiktor ◄


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

Dobrze @pawelst, że podzieliłeś się z nami tymi spostrzeżeniami Szczęśliwy robot.
Jeśli dobrze Cię zrozumiałem:

- po zalogowaniu do apki na ekranie Strona główna, na kafelku, gdzie pokazywana jest m.in. kwota ponad abonament - widziałeś wartość 0,00 zł.

- po przejściu do ekranu Wykaz połączeń i po przeglądnięciu tam kilku pozycji (gdzie wykazane były połączenia/SMS-y ponad abonament), a następnie po powrocie do ekranu Strona główna - rzeczony kafelek zaczął już pokazywać koszty ponad abonament.

Pytam, bo chciałbym wiedzieć, czy byłbyś w stanie ponownie taki problem wygenerować, np. po zamknięciu aplikacji albo po ponownym uruchomieniu tel.? Jeżeli byłoby to możliwe, podaj tutaj screeny obrazujące tę sytuację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

tak dokładnie o to chodzi 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

A czy ten problem nadal występuje? Czy powtórzył się po tym jak zamknąłeś apkę albo zrestartowałeś aparat?

Edit: @madd, również do Ciebie kieruję to zapytanie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

Raczej nie będę miał możliwości udzielenia odpowiedzi, ponieważ wyłączyłem córce "schodki" i mam nadzieję, że nie przekroczę abo.
Nie robiłem tylko restartu. Pozostałe opcje sprawdzałem i bez efektu; po powrocie do gł. okna nadal pokazywało 0,00 zł. ponad abo.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem


madd napisał:
Raczej nie będę miał możliwości udzielenia odpowiedzi, ponieważ wyłączyłem córce "schodki" i mam nadzieję, że nie przekroczę abo.
Nie robiłem tylko restartu. Pozostałe opcje sprawdzałem i bez efektu; po powrocie do gł. okna nadal pokazywało 0,00 zł. ponad abo.

Czyli - jak rozumiem - nie przewidujesz, by na następnym rachunku, pojawiły się jakieś wydatki poza abonamentem Szczęśliwy mężczyzna, tak jak to miało miejsce w poprzednim cyklu billingowym. OK Emotikon: Szczęśliwy.

2 tygodnie temu (pierwszy wpis), czyli w poprzednim cyklu (teraz tak trochę zgaduję z tym cyklem! Emotikon: Szczęśliwy) miałeś jednak takie wydatki i wtedy właśnie apka na Stronie głównej - mimo iż była ponownie uruchamiana, a ekrany przełączane - cały czas prezentowała wartości zerowe. Zgadza się? Szczęśliwy robot


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

Dokładnie tak.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Błąd w apce 4.0 na Android - nie od razu pokazała koszty poniesione poza abonamentem

Omawiany tutaj bug nie powinien się już więcej "ujawnić" Mrugający mężczyzna. Zostało to poprawione Emotikon: Szczęśliwy.


Gdyby ktoś jeszcze na niego natrafił - prośba o zgłoszenie sprawy do BOK-u. Doradcy przyjmującemu takie zgłoszenie potrzebny będzie nr tel. oraz dokładna data i godz. Emotikon: Szczęśliwy