Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na stronie Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

Na stronie Mój Orange

Zastanawia mnie zakładka zaznaczona na obrazku? Po co istnieje, by klient w niewiedzy korzystał z LTE do momentu wyczerpania konta?

Mój Orange.png

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Na stronie Mój Orange

To akurat zaszłość dla niektórych historyczna. Orange Free na kartę powstawała jako taryfa data (dedykowana do internetu). Kiedyś nie można było w niej włączać żadnych pakietów. Nie było tam "konta głównego" tylko jednostką były dane. Teraz ją nieco zagmatwano. Raczej by przydało się zrobić ofertę bez "zaszłości".
Anonim

Nie dotyczy

Na stronie Mój Orange

Orange Yes też to jest, zmyłka dla klienta mniej rozgarniętego, pomyłka po kieszeni go przeleci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Na stronie Mój Orange

Mam numer w starym Orange Pop to nie mam. Jeśli tak jest, to rzeczywiście ta informacja jest myląca.

 

Edit: nie wiem czy nie za szybko na rozwiązanie, zanim ktoś po zmienia - to wiele wody w Wiśle opłynie. Tak samo jako opis taryfy OFnK na mój Orange jest nieaktualny od 3 lat i nikt nie chce tego zmienić.

Anonim

Nie dotyczy

Na stronie Mój Orange

Rozwiązanie przyjdzie po czasie, albo wcale jak tak Operator uważa, ode mnie to lużna sugestia 😉

 

Ps. Sprawdzałem jak to działa @Piotrekk85 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Na stronie Mój Orange

Nie popsuj za wiele 😛
Anonim

Nie dotyczy

Na stronie Mój Orange

Przy sprawdzaniu ilość dostępnych GB też ta informacja przychodzi, to już przesada.