Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błąd MG07 przy migracji konta

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Błąd MG07 przy migracji konta

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Potrzebuję sprawdzić swój kod PUK, lecz nie mogę tego zrobić ponieważ niedawno została wprowadzona nowa wersja serwisu Mój Orange, która nie bardzo chce działać...

 

 


Adresy e-mail na Twoich kontach są różne, przez co nie możemy udostępnić Ci nowego Mój Orange. Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta aby podać poprawny adres e-mail dla wszystkich Twoich usług w Orange (stacjonarnych i/lub komórkowych). (Błąd MG07)

 

Oczywiści z BOK nie ma żadnego kontaktu przez cały dzień (... ale gdybym chciał coś kupić to doradca się znajdzie :)))) ). 



 

Oczywiście próbowałem też dzwonić. Jakieś pomysły?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błąd MG07 przy migracji konta

@nodE25, jednym z dużych plusów nowego konta jest to, że wszystkie usługi są dostępne na jednym koncie - na podstawie Twojego numeru PESEL, a logujesz się adresem e-mail. Problem w tym, że jeśli podczas kupowania usług były podane różne adresy e-mail, albo nie podano ich w ogóle to musi najpierw zostać ustalony e-mail. Przepraszam za komplikację, to ze względu na bezpieczeństwo informacji o Twoich usługach.

Proszę skontaktuj się z nami. O ile czat w weekend nie działa to numer BOK - jak najbardziej. Podczas kontaktu telefonicznego będziesz mógł także poznać numer PUK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Anonim

Nie dotyczy

Błąd MG07 przy migracji konta

@nodE25Podobno usuniecie starego konta pomaga ale może więcej Ci napisze @Artur lub @Mazgaj


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Błąd MG07 przy migracji konta

@nodE25, jednym z dużych plusów nowego konta jest to, że wszystkie usługi są dostępne na jednym koncie - na podstawie Twojego numeru PESEL, a logujesz się adresem e-mail. Problem w tym, że jeśli podczas kupowania usług były podane różne adresy e-mail, albo nie podano ich w ogóle to musi najpierw zostać ustalony e-mail. Przepraszam za komplikację, to ze względu na bezpieczeństwo informacji o Twoich usługach.

Proszę skontaktuj się z nami. O ile czat w weekend nie działa to numer BOK - jak najbardziej. Podczas kontaktu telefonicznego będziesz mógł także poznać numer PUK.