Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 30, Ekspert
  • 7080
  • 6759
  • 72

Błąd 404

Mam dla Zespołu NO zagadkę do przekazania dalej. Jak to jest, że prace modernizacyjne mają takie luki?

Regulamin Serwisu www.orange.pl i Aplikacji MobilnejObowiązujący od dnia 17października 2016 r. jest tutaj https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-regulaminu-serwisu-www.orange.pl-i-aplikacji-mobilnej# w komunikatach https://www.orange.pl/view/komunikaty i prowadzi do błędu błędu 404?

Uprzedzam lojalnie (zgodnie z regulaminem), że zarejestrowane dzisiaj

404-błąd w Mozilla Firefox.PNGbłąd na aktualnej MF.PNGWarunki korzystania z serwisu.PNG

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1712
  • 36

Błąd 404

@burebusek "pusta" przestrzeń zgłoszona, dzięki Szczęśliwa kobieta

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1712
  • 36

Błąd 404

Witaj @burebusek sprawdziłem i u mnie obecnie problem nie występuje - zerkniesz czy u Ciebie też jest OK ? Szczęśliwa kobieta

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Konto usunięte
Nie dotyczy

Błąd 404

[ Edytowane ]

Z tej strony jest ten błąd, tutaj ma 404.

Bez tytułu.pngBez tytułu.png

Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1712
  • 36

Błąd 404

[ Edytowane ]

Ajajaj, ok faktycznie tu jakiś chochlik jest...był :-) - już poprawione - wielkie dzięki za cynk! Szczęśliwa kobieta

Poziom 30, Ekspert
  • 7080
  • 6759
  • 72

Błąd 404

@Bartłomiej , wiesz, że nie odpuszczę mojej ciekawości i sprawdzę później? Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1712
  • 36

Błąd 404

@burebusek liczę na to Szczęśliwa kobieta

Poziom 30, Ekspert
  • 7080
  • 6759
  • 72

Błąd 404

@Bartłomiej , tego błędu ze słowa-klucz "tutaj" nie zauważyłem już, ale ten drugi, co @Misiek62  go wczoraj potwierdził, ma się w najlepsze (też "z klucza")

7.7.PNG7.7.1.PNG

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 546
  • 1712
  • 36

Błąd 404

@burebusek "pusta" przestrzeń zgłoszona, dzięki Szczęśliwa kobieta

Poziom 30, Ekspert
  • 7080
  • 6759
  • 72

Błąd 404

@Bartłomiej , to zarobiłeś dwa w jednym Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

Błąd 404

moje zgłoszenie poprawione