Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mobilna Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Witam. Niemal od samego początku (bez względu na wersję), aplikacja mobilna nie działa tak jak to ma miejsce przez stronę www. Do mojego konta przynależą 4 numery, loguję się na aplikacji mobilnej na główny numer za pomocą odcisku palca i wtedy widzę w zakładce „konta” wszystkie 4 numery… Niestety po kliknięciu w inny numer, przelogowuje mnie na niego i mam podgląd szczegółowy wydatków, zużycia pakietów etc, lecz już nie widzę w zakładce „konta” pozostałych numerów, aby się swobodnie przełączyć na kolejny numer jak to było na zalogowanym głównym numerze muszę się wylogować i zalogować od nowa za pomocą pełnego logowania (numer tel plus hasło)… To irytujące… Czy ktoś ma podobny problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mobilna Mój Orange

Tak. To dopiero w nowej wersji serwisu będzie ogarnięte. Ale to nie prędko. Ogólnie możesz poszukać na BOK doradcy który w pewnej aplikacji na zapleczu może wyłączyć autoryzację kodem ale coraz ciężej trafić na taką osobę. Poza tym też trzeba mieć świadomość że brak autoryzacji to wygoda ale też mniejsze bezpieczeństwo bo w ofercie na firmę jak coś źle klikniesz nie ma odstąpienia jak przy ofercie prywatnej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mobilna Mój Orange

Musisz w aplikacji dodać na każdy numer z osobna. Podejrzewam, że masz tylko główny podpięty. Więc takie kombinacje jak chcesz nie są możliwe.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Czyli po przelogowaniu na inny numer, muszę dodać 3 kolejne i tak na każdym z numerów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mobilna Mój Orange

Na dziś niestety tak. Są plany by to zmienić ale kiedy będą zrealizowane tego najstarsi górale nie wiedzą.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Hmm zrobiłam tak na jednym numerze i teraz przed każdym przelogowaniem na inny numer krzyczy o haslo abonenckie 😕

 

Lecz jest też dobra zmiana, są widoczne wszystkie numery na każdym numerze 🙂

Tylko to podawanie hasła abonenckiego... Wrrr, naprawdę nie wystarczy odcisk palca?

 

Przedwczesna radość, ponieważ po tej operacji znikła mi możliwość podejrzenia pakietów... Mam "brak danych" ???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mobilna Mój Orange

A nie możesz go jakoś zapamiętać?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Nie pojawia mi się opcja "zapamiętania" hasła abonenckiego.

Pojawił sie problem z podejrzeniem pakietów. Najpierw krzyczy, że wymagana autoryzacja, więc podaje hasło abonenckie, a potem wyskakuje mi info, że "brak danych" i tak jest na każdym numerze, nawet na głównym... 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mobilna Mój Orange

To jakiś błąd u Ciebie. 🙁

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Wywaliłam apke i zainstalowałam od nowa.

Wszystko działa, ale niestety opcja podawania za każdym razem hasła abonenckiego nie zniknęła. Jakoś to przeżyję.

Może to kwestia systemu? Sprawdzę na telefonach dzieci, bo one mają android i dam znać.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aplikacja mobilna Mój Orange

A to może oferta firmowa?