Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mobilna Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Tak, firmowa... To ma znaczenie??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Aplikacja mobilna Mój Orange

Tak. To dopiero w nowej wersji serwisu będzie ogarnięte. Ale to nie prędko. Ogólnie możesz poszukać na BOK doradcy który w pewnej aplikacji na zapleczu może wyłączyć autoryzację kodem ale coraz ciężej trafić na taką osobę. Poza tym też trzeba mieć świadomość że brak autoryzacji to wygoda ale też mniejsze bezpieczeństwo bo w ofercie na firmę jak coś źle klikniesz nie ma odstąpienia jak przy ofercie prywatnej.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Właśnie, mało kto wgl ogarnia, że to jest problem. Pisałam już z ok 10 konsultantami, z których raptem 3 uważało, że faktycznie coś jest nie halo...

Jedna panna to nawet się kłóciła ze mną, że tak ma być i że za każdym razem mam się na każdy numer logować, bo tak ta aplikacja działa ze względów bezpieczeństwa (wtf???)

Dopiero za którymś razem ktoś zgodził się ze mną, że coś nie jest do końca ok, bo on też ma kilka numerów i nie musi się logować na każdym z osobna, ale od zgłoszenia mija tydzień, a efektów zero.

Aż tak mnie nie boli to hasło abonenckie, bo znam je na pamięć (mam pamięć do numerów), ale prawda jest taka, że dopiero tu udało się coś zdziałać :).

 

Także dzięki ogromne za zaangażowanie i pomoc 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Aplikacja mobilna Mój Orange

Niestety na firmówce tak jest. Jakieś 3-4 lata temu obsługiwałem na ówczesnej *800 klientów z segmentu SOHO i znam ten ból bo sporo osób to zgłaszało. Nie wiem co dziś się dzieje, bo nie pracuję już dla Orange, ale z moich nieoficjalnych informacji to jedyne zmiany będą jak wejdzie nowa wersja serwisu. Tam ma być możliwość zmiany ustawień.
Jeśli masz ofertę dla firm od segmentu SME w górę, to raczej taką zmianę będzie miał tylko Admin konta. Sporo osób daje karty SIM pracownikom którzy nie zawsze są "ogarnięci" lub aktywują wszystko co można nie zważając na koszty.
Są za i przeciw każdej sytuacji.

Mam propozycję aby dostać sugestię wyłączenia kodu abonenckiego jak pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly z zaznaczeniem że chodzi o ofertę na firmę. Może to przyśpieszy nieco wdrożenie zmian jeśli będzie zainteresowanie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 16
  • 0

Aplikacja mobilna Mój Orange

Tak jak pisałam, nie jest to aż tak mocno irytujące. Na pewno o niebo lepsze, niż wylogowywanie i logowanie na każdy numer osobno :).

Kwestia przyzwyczajenia jak sądzę, ale może z czasem się zdecyduję. Dziękuję raz jeszcze 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Aplikacja mobilna Mój Orange

Mam na laptopie zainstalowaną aplikację  Mój Orange i jest ok , chciałbym tą aplikację również zainstalować na telefonie ( Android) . Logując się do aplikacji na laptopie wpisuję login i hasło i działa , tu moje pytanie czy w telefonie mogę ustawić inny login i hasło czy musi być takie samo jak na laptopie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Aplikacja mobilna Mój Orange

Co masz na myśli pisząc, że masz zainstalowaną aplikację na laptopie? Od wielu miesięcy aplikacja mój Orange na komputery z Windowsem nie jest wspiera. Chodzi o korzystanie z mój Orange w przeglądarce czy masz inny system operacyjny?

Obecnie w przeglądarce są dwa systemy logowania:
- login/numer usługi - w starej części serwisu mój Orange
- adres email - w nowej części serwisu mój Orange
Z poziomu klienta nie masz możliwości wyboru wersji. Klienci są stopniowo migrowani do nowej wersji serwisu.

Na dziś w aplikacji mobilnej mój Orange na androidzie można logować się danymi do starej części serwisu "przeglądarkowego".

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Aplikacja mobilna Mój Orange

Trochę mi się pomieszało , w laptopie z Win.10 loguję się adresem e-mail i hasłem . W sklepie Google jest do pobrania aplikacja Mój Orange i zastanawiam się czy po pobraniu będę do niej mógł się logować ustawiając inne hasło i login czy będę musiał używać takiego samego jakie mam ustawione na laptopie?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Aplikacja mobilna Mój Orange

Jeśli przez przeglądarkę logujesz się przez adres email, to będzie inbe konto. Tam lepiej używać numeru telefonu.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Aplikacja mobilna Mój Orange


@balbina12napisał(-a)

Mam na laptopie zainstalowaną aplikację  Mój Orange i jest ok , chciałbym tą aplikację również zainstalować na telefonie ( Android) . Logując się do aplikacji na laptopie wpisuję login i hasło i działa , tu moje pytanie czy w telefonie mogę ustawić inny login i hasło czy musi być takie samo jak na laptopie?

@balbina12


Logując się do aplikacji w telefonie musisz podać identyczny login i hasło.