Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja mój Orange

ROZWIĄZANE
Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

Nie wszyscy na raz. @ynab , jakie masz usługi na koncie MO w wersji przeglądarkowej (stare MO, czy nowe MO)? Takie same pytanie do @Zbigniew-G , ponieważ albo Ty , lub moderatorzy oznaczył (li) rozwiązaniem problemu. Podejrzenia mogą być różne. Kartoteki Wasze nie "zassały" prawidłowo usług, albo (być może) trzeba w konkretnym przypadku użyć innej metody pełnego (zaznaczam) logowania do aplikacji MO w zaktualizownej wersji. Tylko tyle, jako user mogę spytać, ponieważ na BOK mają pełny dostęp do Waszych danych. Na czacie wyjaśnienia wychodzą najlepiej, ale to moja opinia. 

Highlighted

Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 7
  • 0

Aplikacja mój Orange

Przyjacielu.Mam usługi Orange mam smartfon odpowiedni jest aplikacją to ma działać i tyle.Place za to !!!!!!

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 38
  • 40
  • 0

Aplikacja mój Orange

Jeśli chodzi o mnie to mam nową wersję MO (4.13), Taką wersję można pobrać z sklepu Play aktualnie. Próbowałem  chyba już 10 razy na nowo instalować apkę ale nic się nie poprawiło

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@Zbigniew-Gnapisał(-a)

Przyjacielu.Mam usługi Orange mam smartfon odpowiedni jest aplikacją to ma działać i tyle.Place za to !!!!!!

@Zbigniew-G , masz rację. Ja tylko grzecznie spytałem, bo a nuż się uda userowi, skoro wolisz opisać problem na forum. Nikt do niczego nie zmusza. Ja wiem i znam ten ból @ynab , co znaczą bugi, ale jakoś wspólnymi siłami z @Wiktor em daliśmy rady Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 12, Recenzent
  • 10
  • 7
  • 0

Aplikacja mój Orange

Proszę państwa.Podaje numer reklamacji odwagi zadzwońcie XXXXXXXX macie moje namiary no czekam.

Highlighted

Poziom 40, Guru *****
  • 28932
  • 20585
  • 1256

Aplikacja mój Orange

Niestety z poziomu forum taki kontakt nie nastąpi. Metody kontaktu z BOK opisane są tutaj http://orange.pl/kontakt
Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 38
  • 40
  • 0

Aplikacja mój Orange

Ha ha jest wszystko super ok

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Aplikacja mój Orange

@ynabnapisał(-a)

Jeśli chodzi o mnie to mam nową wersję MO (4.13), Taką wersję można pobrać z sklepu Play aktualnie. Próbowałem  chyba już 10 razy na nowo instalować apkę ale nic się nie poprawiło

"Ha ha jest wszystko super ok"...to super @ynab Emotikon: Szczęśliwy