Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja MO na emulatorze andrioda na PC (WIN7)


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aplikacja MO na emulatorze andrioda na PC (WIN7)

Czy ktoś instalował aplikację MO na PC?

Jaki emulator androida był wykorzystywany?

Czy konieczne było zapisanie i wykorzystanie danych smartfona w chmurze? (tego chcę uniknąć).

PC stary i emulator przywiesza się i często restartuje.

Może na początku po instalacji emulatora, że względu na konfigurację i aktualizacje usług takie przywieszanie jest częste i bardzo denerwujące.

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21548
  • 173

Aplikacja MO na emulatorze andrioda na PC (WIN7)

@andrzej1441 

Co prawda akurat MO nie instalowałem, ale jakiegoś emulatora kiedyś używałem na PC i nic się w chmurze nie zapisywało, wszystko lokalnie. Niestety nie pamiętam już co to było, ale chodził na tym Amazon Prime i dało się oglądać na dużym ekranie (więc wydajność była adekwatna). Jeśli chcesz mogę sprawdzić dokładniej, a jaki konkretnie emulator Ciebie interesuje?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aplikacja MO na emulatorze andrioda na PC (WIN7)

Wstępnie do testów zainstalowałem NOX (noxplayer 7.0.3.2).

O chmurze pisałem, bo smartfon ma możliwość zapisywania danych, a NOX może te dane pobrać i wykorzystać, ale nie planuję na razie z tego korzystać.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21548
  • 173

Aplikacja MO na emulatorze andrioda na PC (WIN7)

@andrzej1441przypomniałem sobie, to było MEmu i chodziło pod W7 płynnie. Ale wywaliłem z czasem z braku potrzeby i potrzeby miejsca (dość tłuściutkie toto jest).

Potestuję tego NOXa na starszym sprzęcie i dam znać.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21548
  • 173

Aplikacja MO na emulatorze andrioda na PC (WIN7)

@andrzej1441 

Na razie na naprawdę starszym sprzęcie nie udało mi się nawet odpalić ani NOXa ani MEmu: narzekają na brak odpowiedniej karty graficznej (IBM ThinkPad x32). Przy okazji sprawdzę na czymś nowszym.