Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange - po ponowym zainstalowaniu mam starszą wersję


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 355
  • 1264
  • 1

Aplikacja Mój Orange - po ponowym zainstalowaniu mam starszą wersję

Witam wszystkich. 

Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu aplikacji MO  ze sklepu google play , wróciła  stara wersja aplikacji z datą aktualizacji 22 maja 2024 , a przed odinstalowaniem miałem najnowszą pobraną wersję  z datą   

4 lipca 2024 , i  mimo licznych prób , już nie mogę do niej wrócić.  A odinstalować musiałem aplikację MO  z  innych przyczyn. Czy ktoś z was miał coś podobnego z najnowszą wersją aplikacji MO ?

Pozdrawiam. 

 

 

 

___________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu o raz przeniosłem z działu Na kartę - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18821
  • 53900
  • 740

Aplikacja Mój Orange - po ponowym zainstalowaniu mam starszą wersję

@jan1 poczekaj cierpliwie, za jakiś czas dostaniesz aktualizację do nowszej wersji.

Czy była zaznaczona opcja beta testera? Może po odinstalowaniu beta testy zostały wyłączone, a po ponownej instalacji została pobrana wersja apki dla standardowych użytkowników.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 355
  • 1264
  • 1

Aplikacja Mój Orange - po ponowym zainstalowaniu mam starszą wersję

@ketrasaArtur  ,ale gdybym sam tej aplikacji nie odinstalował , to miałbym ją na smartfonie do dzisiaj , nawet jeszcze przed odinstalowaniem miałem najnowszą wersję  MO z 4 lipca . Nie  była zaznaczona żadna opcja , i korzystałem z tej aplikacji , i  jak już pisałem nie mogę do tej najnowszej wersji wrócić . Czy to tylko mnie to spotkało?

Pozdrawiam


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1611
  • 6968
  • 51

Aplikacja Mój Orange - po ponowym zainstalowaniu mam starszą wersję

Zamiast odinstalowywać aplikację najlepiej wyczyścić dane aplikacji - wtedy miałbyś wersję aplikacji na której Ci zależy.

Aplikacje w Google Play z aktualizacją są udostępniane przyrostowo i trafiają do określonej procentowo ilości urządzeń. Robi się tak po to aby zbierać logi i ewentualne crashe, lepiej żeby błąd dotknął jakiegoś małego procenta userów niż wszystkich na raz. Ponieważ jest olbrzymia ilość urządzeń i szeroka gama softów często modyfikowanych nakładkami przez producentów nie da się wszystkiego przewidzieć. Na dniach/godzinach pewnie znów wpadniesz do puli urządzeń które dostaną aktualizację. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5724
  • 23220
  • 197

Aplikacja Mój Orange - po ponowym zainstalowaniu mam starszą wersję


@jan1napisał(-a)

...

Czy to tylko mnie to spotkało?

...


Z całą pewnością nie. Ale też nic na to nie poradzisz, pozostaje Ci uzbroić się w cierpliwość. Kiedyś dostaniesz. Może jakimś pocieszeniem będzie, że  jakkolwiek dziwnie to wygląda, to jest to absolutnie normalna sytuacja.