Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ciekawe, czy znowu będą problemy po tym grzebanku. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jak działała u was apka przez ten weekend? U mnie nie było żadnych przerw, potrzebne funkcje działały bez problemów, na wszystkich kontach, do których mam dostęp. Teraz jeszcze się dopatrzyłem, że nie miałem żadnego powiadomienia w sprawie prac serwisowych. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

U mnie nadal komunikat o pracach serwisowych.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  no właśnie dziwne bo komunikat o pracach serwisowych był, a apka działała i w sobotę i w niedzielę, nawet w nocy sprawdzałem (żadnej przerwy nie miałem).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Być może prace serwisowe były na kontach tylko części klientów, albo doszli już do takiej wprawy, że są wstanie przeprowadzić pracę bez wyłączania apki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Czy macie problem z kontem Mój Orange? Na aplikacji mnie wyrzuciło, a po ponownym zalogowaniu wyświetla mi, że hasło jest nieprawidłowe, natomiast przez www jest informacja, że podany adres e-mail nie istnieje, mimo, że kilka minut temu bez problemów się logowałem.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Aplikacja Mój Orange 5.x

Problem powinien zostać rozwiązany w ciągu najbliższych kilku godzin.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Bartłomiej dowiedziałem się, że problemy z logowaniem na konto Mój Orange występują od rana, natomiast mi dopiero tera się pojawił. 

Mam potwierdzone, że problem jest znany, technicy nad nim pracują i do kilku godzin powinien być rozwiązany. 

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x


@ketrasaArturnapisał(-a)

Czy macie problem z kontem Mój Orange? Na aplikacji mnie wyrzuciło, a po ponownym zalogowaniu wyświetla mi, że hasło jest nieprawidłowe, natomiast przez www jest informacja, że podany adres e-mail nie istnieje, mimo, że kilka minut temu bez problemów się logowałem.


Mi się dane numerów w MO nie wyświetlają od kilku godzin, ale aplikacja startuje poprawnie, pewnie jakieś prace są prowadzone 😐

Wyświetla się "Ale nam nie poszło"... 😄

Ty masz grubszy problem, pewnie z kontem MO 😐


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Anonim ja już o swoim koncie nie mam co wspominać. Numery poprzenosiłem na konto córki i żony i właśnie na tych kontach są problemy z logowaniem. 

Na infolinii dostałem informacje, że problem z logowaniem jest znany, występuje od rana, trwają prace nad usunięciem usterki. Coś globalnego wyskoczyło.