Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Problemy są nadal, jakiś czas temu dzwonił Max, zaproponował mi 20 giga     intenetu za free i że przyjdzie SMS i mam kliknąć link. I przyszedł link do ściągnięcia app MO, a ja już ją mam! a w aplikacji połowa nie działa i nie ma odnośnika do obiecanych gigabajtów. 


AAFD78B4-A6C8-454E-BB2A-A349EA3A80C2.png

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

A ja nie widzę w MO usług mobilnych czyli abonament na telefon tylko widzę stacjonarne


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Kolego nie widzisz bo niechcesz widzieć ale wrzucam screena żebyś zobaczył 


7FBA9637-6557-475F-B71C-995991080E17.png

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mówię tu o swoim przypadku


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ok, może się nie zrozumieliśmy, sorry, ale chodzi mi oto że reklama idzie szybciej niż możliwości aplikacji. Dokladnie taka sama sytuacje miałem przy włączeniu 5g, gdzie infolinia twierdziła ze jest odnośnik w aplikacji, gdzie infolinia przyjmowała zlecenie ustne na włączenie 5g i po 3 dniach na pytanie - jestem w 5 g czy nie jestem dostałem pytanie - kod abonenta proszę ! 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.23

Po włączeniu nolimitu z mmsami na 7 dni w aplikacji, na telefonie nie było żadnego smsa potwierdzającego. Jest to dziwne, gdyż w przypadku pakietu 100/200 na komórkę przychodzą takie smsy...

I druga sprawa: data ważności takiego pakietu jest podana tylko w sekcji Internet. Tylko że tam może być więcej pakietów z innymi datami. Ani w sekcji Minuty, ani w SMS/MMS nie ma tej daty. W wersji www wszędzie są daty.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Taki urok tej aplikacji/ nowej wersji MO, szczegóły sprawdzam na portalu 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wieczór dobry wszystkim, logowałem się przed chwila i widzę zmiany - nowy sposób logowania do MO, potwierdzenie hasłem które nie przychodzi, po powtórnym wywołaniu przychodzą dwa naraz, wiem wiem rozumiem... wciąż forum Orange wymaga dodatkowego logowania wiem wiem rozumiem ale będę nudny i zapytam powtórnie gdzie mogę włączyć obiecane 20 GB internetu w sprawie którego dzwonił do mnie Max - w internecie nie ma, w rozrywce nie ma, kto wie gdzie szukać? 


0C6A9B69-6DBC-4CB3-B96E-6973CFF881AB.png
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Wiktoria17  jeśli nie korzystałaś z aplikacji, to po zainstalowaniu, przybędzie bonus 20GB na twoim koncie, jak go nie ma, to zgłoś to na czat, tego się nie włącza 😃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ten bonus jest dla klientów którzy nie korzystali nigdy z apki i po zainstalowaniu po raz pierwszy dostają taki prezent.