Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

5.21

Nadal nie mogę znaleźć i wlączyć pakietu nolimit za 1 gr. 😉

Minuty z pakietu 100/200 przeliczane na godziny.

Numery stacjonarne w bilingu nadal pokazywane jak komórkowe.

W abonamentach wprowadzono nowy podział na usługi mobilne i stacjonarne. Jak ktoś ma sam telefon lub z neostrada to i tak zobaczy na pierwszym miejscu info o usługach mobilnych których nie ma. Nie ma również bilingu dla pstn.

W abonamencie komórkowym nie ma nic o urządzeniu które splacamy w ratach razem z abonamentem.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Aplikacja jest nadal okrojona i układ gorszy niż w starszej wersji, ja wywaliłem beta wersję i zainstalowałem tą że sklepu Google Play, gro usług i tak nie działa, na portalu tym zarządzam i tam wszystko że szczegółami jest. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ponieważ prace wylogowały mnie ze wszystkich kont to musiałem niejako zacząć od nowa. Przy logowaniu pierwszego konta ZAWSZE zaczynamy jako Szybki Podgląd z sms, dopiero później pojawia się możliwość zalogowania mailem. A jak już mamy zalogowane konto, to jeśli chcemy uzyskać tylko podgląd z smsem kolejnego to ... chyba tego nie zrobimy bo logowanie jest TYLKO z emailem (a przynajmniej ja tak to widzę).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 113
  • 304
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x


@spironapisał(-a)

Minuty z pakietu 100/200 przeliczane na godziny.

 


To źle? Mi się wydaje że ok.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

@nWo na początku też mi się to podobało, ale na dłuższą metę to trochę komplikuje obliczanie ile zostalo z pakietu. Mając same minuty łatwiej ci ogarnąć jak zużycie wypada w cyklu miesięcznym. Co więcej, na www info jest podawane właśnie w minutach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Aplikacja Mój Orange 5.x


@spironapisał(-a)

Ponieważ prace wylogowały mnie ze wszystkich kont to musiałem niejako zacząć od nowa. Przy logowaniu pierwszego konta ZAWSZE zaczynamy jako Szybki Podgląd z sms, dopiero później pojawia się możliwość zalogowania mailem. A jak już mamy zalogowane konto, to jeśli chcemy uzyskać tylko podgląd z smsem kolejnego to ... chyba tego nie zrobimy bo logowanie jest TYLKO z emailem (a przynajmniej ja tak to widzę).


U mnie po zakończonych pracach nie musiałem logować się najpierw przez szybki podgląd. Od razu wskoczyło mi logowanie na e-mail. Kiedyś tak było, jak opidujesz, teraz już nie miałem szybkiego podglądu. Od razu logowanie e-mailem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Aplikacja Mój Orange 5.x

Problemy z apką Mój Orange. Po zalogowaniu brak dostępu do konta:

Screenshot_2021-02-03-01-42-22-094_pl.orange.mojeorange.jpg


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x

Możliwe że chwilowa niedostępność, teraz sprawdziłem i jest ok. 👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolek przynajmniej z godzinę nie było dostępu. Teraz faktycznie można się połączyć. Sprawdzałem od około godziny 5.40.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur potwierdzam były nocne problemy, też nie mogłem się zalogować.