Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5683
  • 23054
  • 197

Aplikacja Mój Orange 5.x


@spironapisał(-a)

...

Co ciekawe, aplikacje innych opow które używam nie mają takich przebojów...


No. Nie mają, bo są lepiej pomyślane. Nie do wyciskania nowych usług, tylko do wspomagania tych już opłaconych. Dopóki filozofia MO się nie zmieni, aplikacja pozostanie szkodnikiem którego należy unikać.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 481
  • 1653
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x


@spironapisał(-a)

Po przelogowaniu jednego konta zaczęli ono działać i pokazywać w aplikacji. Niestety pozostałe nie działają. Niby się przyzwyczaiłem, że co jakiś czas aplikacja serwuje taka niespodziankę, ale to zaczyna być irytujące. Co ciekawe, aplikacje innych opow które używam nie mają takich przebojów...


A z których aplikacji zdarzało ci się używać operatorów? Używałeś nowego iplusa albo play24?


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2157
  • 7960
  • 32

Aplikacja Mój Orange 5.x

Ta apka jest żenująca. Chcę sprawdzić GB na karcie, bo meczyki dzisiaj, a tu ... przerwa techniczna? Really? Orange, kaman, ogarnij się! To jest po prostu nieudolność. A tymczasem otwieram Mój T-Mobile, tak, T-Mobile!, i co? I działa!

 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 2045
  • 6353
  • 70

Aplikacja Mój Orange 5.x

Na koncie które przelogowalem można normalnie sprawdzić GB.

Niestety pozostałe bez zmian. Będę musiał znowu się logować.

Używam aplikacji fioletowej, roziowej i Orange. O ile nocne przerwy zdażają się różowym to z fioletową apka jest najmniej dziwnych sytuacji. Jak kiedyś zmieniali sposób logowania to komunikowali to wcześniej. Od tego czasu (4 lata?) apka wywaliła się raz może 2 razy że trzeba było się logować itd. Orange mnie nauczyło ze po pracach (tych zapowiedzianych i niezapowiedzianych) należy odczekać conajmniej 24h żeby zmniejszyć prawdopodobieństwo logowania na wszystkie konta. Wg mnie aplikacja stare błędy zastępuje nowymi i w pełni zasługuje na 1 gwiazdkę.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1853
  • 8973
  • 75

Aplikacja Mój Orange 5.x

Czy też macie problemy z modyfikacją aktywnych usług w wersji 5.104? Z nielicznymi wyjątkami, każda próba wejścia w ustawienia danej usługi (na przykład CLIP) kończy się na Ups…