Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur  chodziło mi o to że jak instalowałem apkę chyba z cztery lata temu i chciałem dołączyć do beta to było info o braku możliwości z powodu dużego zainteresowania (to samo wyświetlało się po każdej aktualizacji), dziś po zaproszeniu dołączyłem do testerów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 165
  • 633
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

@tolekzawsze jak instaluje jakąś aplikacje to zawsze sprawdzam czy można zostać betatesterem w sklepie Google Play, takie uzależnienie 🙂


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.92, ale wczesniejsze też się raczej lapały.

Otóż, po doładowaniu konta trzeba zamknąć aplikację (albo zmienić na chwilę numer w aplikacji jeśli takowy mamy) żeby dane się odświeżyły (saldo, gb). Ściąganie ekranu w dół nic nie daje 😞


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

5.93 oraz poprzednie z serii 5.9x

Czas uruchamiania aplikacji bardzo się wydłużył. Tak samo długo trwa zmiana konta/numeru.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7143
  • 188

Aplikacja Mój Orange 5.x

Potwierdzam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 135
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Potwierdzam. Po zalogowaniu numer bardzo długo się ładuje, tzn, banery ekranu głównego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Aplikacja Mój Orange 5.x

U mnie czy z aktualizacją, czy bez to i tak długo się ładuje i kończy się błędem.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2032
  • 6296
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

5.94 - długo się ładuje...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22228
  • 183

Aplikacja Mój Orange 5.x


@spironapisał(-a)

5.94 - długo się ładuje...


Więcej reklam = dłużej się ładuje. Teraz już na wszystkich ekranach są przewijane banery. Jak nie wskakują od razu, to zaskakują po chwili.Trzeba jeszcze bardziej uważać żeby przypadkiem nie dotknąć ekranu akurat kiedy wskakuje baner. Ta zabawa w kotka i myszkę dawno już przestała być zabawna.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18491
  • 52947
  • 716

Aplikacja Mój Orange 5.x

Dodane zostały nowe rzeczy, to i aplikacja więcej czasu potrzebuje na załadowanie się. Jedna z aplikacji sklepów spożywczych ładuje się kilka minut, zanim skorzysta się z promocji,więc apka Orange nie jest jeszcze tragiczna. Raczej bym stawiał, że to nie wina apki, tylko przepływ danych do apki jest wolny. Pewnie wina serwera danych.