Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

Aplikacja Mój Orange 5.x


@ketrasaArturnapisał(-a)

@spiro to już zbliża się nieuchronny koniec działania aplikacji Mój Orange na Samsungu A5. Został niewielki zapas, bo na nim mam Androida 8 🤔🤗😁


Skoro masz tam 8 to znaczy że zainstalowałeś alternatywny soft. To zainstaluj 11, przecież jest i działa dobrze...

Chyba że mowa o tych nowszych A5, nie o SM-A500 tylko SM-A510 albo SM-A520? Oczywiście dla nich też są alternatywy.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.64

Na numerze prepaid nadal nie można wyjść z aplikacji przez przycisk wstecz.

do tego doszedł brak reakcji na tapnięcie na "pakiety i usługi" na ekranie głównym.

W abonamencie komórkowym, po wybraniu numeru, link "pakiety i usługi" też jest nieaktywny.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mi się udało znaleźć sposób na wyjście z androidowej aplikacji poprzez back - trzeba wejść w doładowania i wtedy nacisnąć kilkukrotnie back i aplikacja zamyka się. Piszę to jako ciekawostkę. 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro , może tak być, że jak nie masz załadowanych żadnych pakietów i usług, to nie będzie reakcji. Chociaż powinna być skromna informacja, że nie masz żadnych pakietów i usług. U mnie z kolei appka w rozwinięciu umów, czy dokumentów, wyświetla tylko podstawowe informacje, a dokumentów brak, gdy pod tymi danymi kliknę w umowę. Takie koło zamknięte, bez załączników, jak u @Anonim Screenshot_20221127-094628.jpg


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x


@bronzubnapisał(-a)

Próbowałem także wysłać maila, lecz efekt widoczny powinien dać do myślenia deweloperowi, jak traktuje uwagi, licząc, iż na forum NO będziemy odbijać się niczym groch od ściany. Nieładnie!mojorange.JPG


Problem występuje nadal - przed chwilą dostałem zwrotkę. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x


@toleknapisał(-a)

Mi się udało znaleźć sposób na wyjście z androidowej aplikacji poprzez back - trzeba wejść w doładowania i wtedy nacisnąć kilkukrotnie back i aplikacja zamyka się. Piszę to jako ciekawostkę. 🙂


Chyba coś poprawili w 5.64.1. O ile nadal z głównego ekranu nie można wyjść, to link do pakietów na ekranie głównym zaczął działać. 

Dodatkowo jak wejdziemy w pakiety, a potem w szczegóły dowolnego i zaczniemy klikać szybko wstecz, to wyjdziemy z aplikacji. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

W listopadzie zniknęła diagnostyka, ale teraz pojawiła się na nowo. Sądziłem że były prowadzone pracę naprawcze związane z tym, że system zawsze komunikować chec naprawy usterki linii nawet jak działała poprawnie. 

Screenshot_20221214-075432.png

 po wybraniu pierwsze pozycji dopiero na następnym ekranie jest info że nie znaleziono problemów na linii.

Screenshot_20221214-140802.png

 jaki bonus nadmienię, że przy próbie wyjścia z procesu, nie zapiszę koszyka 😞

Screenshot_20221214-075524_1.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6241
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

5.64.1

Co się stało z pozostałymi pachami elastycznego nolimitu?

Screenshot_20221222-074055.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro pewnie szykują się zmiany. Szkoda tylko, że brak jakichkolwiek informacji na stronie Orange o wyłączeniu pakietów.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5434
  • 59

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro  na screenie pokazałeś aktualnie dostępne wersje cykliczne. Pozostałe są w zakładce z wersjami jednorazowymi.

Stare bez MMSów z apki w ogóle znikneły.

Oczywiście jak ma się stary NL cykliczny aktywny to jest w zakładce z aktywnymi pakietami i usługami.

@spironie za bardzo zrozumiałem Ciebie.