Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

Do aplikacji wchodzę, ale dalej to już nie, kiepsko to widzę 🤔

IMG_20220727_140655_749.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Koło południa sprawdziłem "prezenty" a teraz też mam komunikat o pracach technicznych

Screenshot_20220727-142609.png


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Cyba coś się bardziej sypneło na koncie Mój Orange. Jak się udało zalogować, to miałem taki komunikat jak @Anonim teraz sprawdziłem, mam też talki sam komunikat jak @spiro 

 

edit:

konto Mój Orange przez www już działa, apka dalej nie funkcjonuje. 

 

edit2:

Już zaczęła działać apka.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 105
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nic mnie tak nie denerwuje jak komunikat "coś poszło nie tak", który pojawia się średnio co drugi dzień.

Ale dzisiaj jest nowość. Aplikacja twierdzi, że nie pamiętam swojego hasła, choć pamiętam je doskonale, bo przecież co najmniej raz w tygodniu muszę się logować od nowa;-)

Co więcej sugerowany reset hasła też nie działa, bo nowe hasło nie przychodzi na emaila. Dno, dno, dno i trzy metry mułu.

 

____________________

* Edycja wpisu - Netykieta - moderator Bartłomiej


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@zielony71 wczoraj były takie objawy, ale po godzinie 15-tej już działało prawidłowo. Jeżeli dalej masz takie problemy, to zgłaszaj infolinia, czat.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 80
  • 150
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Jak w ogóle korzystać z tej aplikacji? U mnie od roku wygląda tak, jak w załączniku. Zgłosiłem to ponad rok temu przez telefon, nadal mam chwilę czekać?


696BF6F2-C804-417A-B7DE-D20208A61955_1_102_o.jpeg
Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@yygreko  po co piszesz w kilku tematach?

Zgłasza się i czeka na naprawę, numer zgłoszenia ci chyba dali, to się przypomina co miesiąc i naprawią, nie trzeba dzwonić, jest czat na portalu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@yygreko proponuję wyczyścić pamięć w aplikacji lub zainstalować ponownie. Czy konto Mój Orange przez www działa?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 600
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

@yygreko U mnie zaraz rok jak pisze o przywróceniu numeru do aplikacji, bo jak udało mi się uzyskać odpowiedź o ile prawdziwa jest *Problem wynika z tego, że po odłączeniu części usług dane na koncie nie odświeżyły się prawidłowo i stąd zamieszanie*. a sprawdzał pan na innym telefonie aplikacje?


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x

Dostałem już kilka powiadomień z aplikacji Mój Orange które otwierają przeglądarkę i kończą się błędem że witryna jest nieosiągalna: ERR_NAME_NOT_RESOLVED

 

Przykładowy link:

http://pl.mojorange//webview_with_params?url=https://www.orange.pl/esklep/akcesoria?terminalsFilterU...