Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x

@mD_360 raczej nie, aplikacja nie ma szczególnych priorytetów jeśli chodzi o energię więc powinna zostać ubita jeśli nie jest używana. Ale zwrócę następnym razem na to większą uwagę i zobaczymy. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Działa wam aplikacja? U mnie nie mogę wejść na konto z abo komórkowym i z neo+tel. Pojawia się błąd i prośbą o sprawdzenie później.

No i nie poprawili logowania odcinkiem z przodu 😞


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro  u mnie działa bez problemu (sprawdzone przed chwilą) tak samo jak i logowanie za pomocą odcisku.

Anonim

Nie dotyczy

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro  u mnie na 3 telefonach aplikacja działa na 5+, problemy z kontem MO generują przeważnie takie błędy, zgłosić to wypadałoby 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro mam podobnie jak @Anonim apkę zainstalowaną na trzech fonach. Czasami zdarza się, że muszę spróbować później, coś poszło nie tak, więc trzeba się wylogować i zalogować ponownie lub zostaję wylogowany i muszę się logować.

Mam dosyć już zgłoszeń w sprawie apki, a na razie poza problemami z wczytywaniem i logowaniem działa. Jednak jak podniesiony temat, to postanowiłem napisać.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur a spróbuj proszę na każdym telefonie wejść w opcje: Więcej -> Ustawienia -> Zalogowano na urządzeniach. Daj znać czy na wszystkich 3 udało się tam wejść i ewentualnie jak opisane są urządzenia.

 

Na konto abo w aplikacji nie mogłem wejść, pomogło przelogowanie, ech... jak to ma tak działać to zacznę myśleć nad przeprowadzką do innego opa, który nie robi kombinacji ze zniżkami za efakturę...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro mam przy sobie obecnie dwa smartfony, A9 i A5, na trzecim Xiaomi obecnie nie sprawdzę. 

Na A9 już byłem zalogowany, wszedłem na listę zalogowanych urządzeń, jak podałeś. Zalogowane urządzenia to A5 i Xiaomi, aktualnego nie wyświetla.

Następnie chciałem wejść na A5 i tu już komunikat:

Screenshot_20211004-131608.jpg

 

Ponowne logowanie i wszystko działa, nawet lista się wyświetla.

Kolejne sprawdzenie teraz na A9. Stany kont mogę sprawdzać, ale nie wyświetla się już lista zalogowanych urządzeń. Jest błąd, że poszło coś nie tak:

Screenshot_20211004-131754.jpg

Po ponownym zalogowaniu na A9 lista zalogowanych urządzeń już się wyświetlała.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur czyli jest tak jak u mnie - aplikacja potrafi wyświetlić tylko dwa ostatnie urządzenia, na trzecim się wywala i trzeba kombinować.

Czy nazwy telefonów są prawidłowe? czy są tam powtórzenia?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro nazwy są prawidłowe. Dziś wieczorem sprawę na czterech urządzeniach, zobaczę jak zadziała.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro lista zalogowanych urządzeń to maksymalnie dwa. Jak już jest zalogowane trzecie, to na pierwszym zalogowanym wyrzuca już błąd i itrzeba ponownie się logować.