Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@sebaswiderski chyba więcej możliwości sprzedażowych. To nawet widać i w apce FLEX. To co jest istotne i podawane jako usprawnienie wcale nie jest realizowane.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Aplikacja Mój Orange 5.x

@ketrasaArtur Ale GB odbierasz?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@sebaswiderski odbieram. Wolałbym jednak, aby problemy z odczytaniem danych i dat były w apce poprawione, a nie obdarowywanie GB. Z dodatkowych GB jestem w stanie zrezygnować na rzecz czytelnego przedstawiania danych w apce.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x


@DawidOrangenapisał(-a)

Wszystko rozumiem że nowy system, że potrzebny jest czas ale czy pełne wdrożenie wszystkich funkcjonalności nie trwa zbyt długo ?

 

Tak jak zauważył @ketrasaArtur np. Play nie robi tak często przerw. Aplikacja fioletowych jest też bardziej responsywna.


No to aplikacje Plusa i Virgin Mobile są najlepsze bo przerwy nie mają 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@Windowv2 apki zielonych nie pamiętam za bardzo, ale utkwiło mi, że miałem problemy z logowaniem. Jakiś dziwny sposób. Apka dziewicy nie jest tak rozbudowaną jak fioletowego i Orange. Może też z tego powodu nie mają potrzeby serwisowania lub robią to w inny sposób, nie zauważalny dla użytkownika.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

Niniejszym oznajmiam że apka już działa, właśnie z niej piszę więc chyba szybciej zakończyli prace serwisowe.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

5.32

Ehm... Jest słabo...

Logowanie odciskiem nie działa, bo włącza się asystent g. Mam telefon w którym skaner jest jednocześnie przyciskiem home.

Druga sprawa: nie mogę się przełączyć na dwa konta które mam od swoją opieką. Pierwsze to sam abo komórkowy, a drugie to tel ptsn z neostrada. Wyświetla się komunikat "coś poszło nie tak. Proszę spróbować później"

No i pakiet 100/200 dalej przeliczany na godziny 😞


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro  z tym logowaniem się odciskiem, to raczej problem jak piszesz dwóch funkcji w jednym, gdyż u mnie ta forma logowania działa bez zarzutów, reszta nie wypowiem się mam tylko jedną usługę neo.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

@slav72 Wspomniałem o tym bo w tej wersji nie działa. W poprzednich śmigalo jak trzeba. Dopiero w tej coś się komuś omsknelo i wyszło jak wyszlo 😞


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@spiro  tak teraz spojrzałem, wersja 5.32? u mnie 5.31 i brak aktualizacji 🤔