Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@pirenej Happy Friday już pewnie jest ze dwa trzy lata.

Kiedyś w Orange były środy, ale chyba z kinem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

@pirenej  chyba happy friday w T-M, bo trwa od października 2019.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Pakiet 100/200 (cykliczny 200) znowu przy próbie uruchamiania wywala błąd, ale finalnie się aktywuje - po ponownym uruchomieniu aplikacji saldo jest pomniejszone, a i w minutach jest info o pakiecie. Można by szybciej odświeżać saldo bez konieczności zmiany numerów celem odświeżenia informacji o koncie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Aplikacja Mój Orange 5.x

Weekendowe prace serwisowe na apce 

slav72_0-1621514492823.png

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aplikacja Mój Orange 5.x

Po pracach na stronie MO powróciły na listę dawno przeniesione z Orange numery do innego operatora a zniknęły przeniesione od innego operatora do Orange.

W apce ok.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@andrzej1441 faktycznie po pracach serwisowych lista wydłużyła mi się prawie czterokrotnie. Numery na koncie Mój Orange przez www już dawno nie są dostępne, porządki porobiłem, a teraz wszystko wróciło znowu. Mam tylko nadzieję, że znowu nie pojawią się błędy na koncie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Aplikacja działa poprawnie, mam numery aktywne. Natomiast nie mam jak sprawdzić na na www, bo  po zalogowaniu kieruje pod adres

https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-komorkowe-nju

 Co skutkuje błędem 404. Swoją drogą skąd się tam wzięło nju 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 1605
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x


@andrzej1441napisał(-a)

Po pracach na stronie MO powróciły na listę dawno przeniesione z Orange numery do innego operatora a zniknęły przeniesione od innego operatora do Orange.

W apce ok.


Widzę 2 stare kontrakty  abonamentowe i 1 numer przeniesiony do Orange FLEX jeszcze też numer który był na internet mobilny i umowa została zmieniona na światłowód.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.28 i pakiet 100/200.

Niestety nadal nie można sprawdzić jaką wersję usługi posiadamy ani pod względem zawartości, ani pod względem ewentualnej cykliczności. No i cały czas to zamienianie minut na godziny...


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

Aplikacja Mój Orange 5.x

Nie wiem czy było o tym wcześniej ale doładowując dzisiaj konto z aplikacji nie jesteśmy już przerzucani na stronę www z doładowaniami ale jest to realizowane wewnątrz aplikacji (płaciłem BLIKiem ale pewnie przy innych płatnościach jest tak samo). Także fajnie. Do poprawki w aplikacji ekran oczekiwania na potwierdzenie płatności z banku - nic się nie dzieje, dopiero przy próbie cofnięcia dostałem alert czy na pewno chcę wyjść bo jest oczekiwanie na potwierdzenie przelewu z banku. Mogłaby być jakaś np. animacja. Była informacja że czekamy na potwierdzenie z banku ale graficznie nie spodziewałem się że mam czekać, a np. takie pulsujące kropki czy coś podobnego dałoby znać że coś się w tle dzieje i na coś czekamy.