Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aplikacja Mój Orange 5.x

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Na mm wygląda tak

2020-08-30_21.43.10.jpg

 co ciekawe flex jest ciut mniejszy niż inne kwadraty...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Mamy nową wersję aplikacji.

Mój Orange v 5.13.0.4601

Sporo usprawnień, poprawek stabilności i poprawiona szybkość działania aplikacji:

IMG_20200901_003729.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Aplikacja Mój Orange 5.x

Moja historyjka będzie krótka - zupełnie przypadkowo zalogowałem się do apki MO, patrzę na kwotę rachunku za wrzesień i coś mi nie pasuje, po wejściu w szczegóły wiem o co chodzi (błędnie naliczone rabaty), naciskam przycisk czatu, zgłasza się miła pani, sprawdza i ....Skąd pan zna wysokość faktury w tym miesiącu? No bo my jeszcze nie mamy dostępu do faktur ! I rzeczywiście - sprawdzam pocztę ponieważ rachunek dostaję e-mailem, nie ma. A na aplikacji mam - apka wyprzedziła system !

Ogólnie powiem że apka jest bardzo intuicyjna, pozwala na konfigurację usług. Ogólnie dobra sprawa.

 

Jedyne co bym zmienił to rozliczanie internetu na poszczególne numery - zawsze się trochę wkurzam jak otrzymuję wiadomość o wykorzystaniu 90% internetu - sprawdzam, a tu jeden z abonamentów dobija do brzegu a dostaję powiadomienie ja, ale bez wskazania którego numeru to dotyczy.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.13 i darmowy pakiet na początek szkoły. Brak daty waznosci

2020-09-03_22.53.30.jpg

 

Na szczęście na www jest data ważności 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Aplikacja Mój Orange 5.x

Wersja 5.13.0.4601 na androidzie 10.0.0.238 jest ok.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

Koniec korzystania z aplikacji 4.15. Po zalogowaniu wyświetla konieczność aktualizacji do nowej wersji. Porażka. Teraz trzeba będzie przeliczać daty, a miałem gotowe w starej wersji.

Screenshot_2020-09-04-13-07-29.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 113
  • 303
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

W jakim sensie przeliczać daty? Wchodzisz w Usługi i tą co potrzebujesz i jest data.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aplikacja Mój Orange 5.x

@nWo no właśnie, trzeba kombinować, wchodzić w usługi, a można przecież na głównym menu dodać daty ważności pakietów. Zamiast 17 dni można przecież dodać datę 21.09.2020. No cóż, można skopać aplikację i zostawić samemu sobie do przeliczenia. Dobrze, że chociaż jest arkusz kalkulacyjny, tylko po co tak kombinować, jak można by było podać datę od razu. Przy koncie złotówkowym można wstawić datę, a przy pakietach już nie.
Wepchnęli ludziom to czego nie chcą, a jak już musowo korzystać z nowej wersji, to można by było o daty uzupełnić. 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Aplikacja Mój Orange 5.x


@ketrasaArturnapisał(-a)

@nWo no właśnie, trzeba kombinować, wchodzić w usługi, a można przecież na głównym menu dodać daty ważności pakietów. Zamiast 17 dni można przecież dodać datę 21.09.2020. 


I to jest merytoryczna część komentarza, warta uwagi. Moim zdaniem bardzo dobra propozycja. Tyle, że zamiast wprowadziłbym OBOK, bo z tego co widzę miejsca jest wystarczająco.

 

Przykładowo w ten sposób:

 

Zachęcam do poparcia pomysłu w dziale Pomysły.

 


Wepchnęli ludziom to czego nie chcą, a jak już musowo korzystać z nowej wersji, to można by było o daty uzupełnić. 

O tym, że stara aplikacja zostanie wycofana informowaliśmy od dawna. Stary serwis musieliśmy z różnych powodów, o których nie mogę pisać wycofać. Stara aplikacja korzystała ze starego serwisu - który od dawna nie był aktualizowany - a co za tym idzie, działał w trybie "as is" - zdarzały się błedy różnego rodzaju.

Nowa aplikacja jest tworzona we współpracy z klientami - można było dołączyć do programu Beta, i wpływać na to jak finalnie będzie wyglądać. Zachęcam zatem do zgłaszania pomysłów, bo my w Orange nie gryziemy - aplikacja ma być dla klientów - więc każdy pomysł może zostać wzięty pod uwagę 🙂

 

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na to, aby pozostawiać coś starego. To trochę jak z Firefoksem - wielu ludzi było wściekłych na Mozillę za to, że wycofali stare dodatki, ale musieli to zrobić, jeśli Firefox miał się rozwijać. Nowy FF działa nieporównywalnie szybciej i stabilniej od starego.

Tak samo z nową aplikacją - musiał nadejść ten moment, w którym "stare" zostało zablokowane, aby dalej móc rozwijać nowe.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 29
  • 0

Aplikacja Mój Orange 5.x

Niestety moim zdaniem ta aplikacja jest beznadziejna, po pierwszym zainstalowaniu od początku mialem problemy, zle pokazywalo stan pakietu internetu w kraju i w EU, udało mi się pobrac z internetu stara wersje 4.15, i korzystałem z niej do dziś dnia. Dziś zostałem zmuszony do aktualizacji, mowie ok moze poprawili, no i wielki guzik, stan pakietu w kraju i w eu pokazuje mi na tym samym poziomie, ze pozostało 2.12GB co jest kompletną bzdurą. Próbowałem czatu, po chwili upsss cos poszlo nie tak i sie wylogowało... brak bilingu polaczen pomijam, nie wiem komu przeszkadzało ze mozna bylo sobie sprawdzić. Moim zdaniem krokiem do przodu byłaby aktualizacja tej aplikacji do 4.15, ta wersja to dno i metr mulu