Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

500 źle kojarzone

Anonim

Nie dotyczy

500 źle kojarzone

Tak to wygląda: z zakładki Mój Orange na NO chcę podejrzeć telefon w pre-paid. Jest to niemożliwe, bo wyskakuje błąd https://www.orange.pl/moj-orange/rejestracja - 500 serwis jest chwilowo niedostępny. Więc "jadę" na skróty, bo inaczej się też nie da.
Szybka pomoc > sprawdź bieżące wykorzystanie-przycisk sprawdź
https://www.orange.pl/view/zarzadzanie-kontem Też kiepsko, bo próba wpisania tego, co było podstawą logowania do NO jest próbą "przebicia muru":
Zaloguj się używając poprzedniego loginu. Twoja obecna sesja zostanie zakończona. Ani z dawnej bety, czyli NMO, ani z konta głównego nie da rady. Przynajmniej na chwilę obecną, bo trwa to zapewne kilka godzin. Tych prób było dzisiaj kilka.

2017-10-20 (1).png2017-10-20 (2).png

7 ODPOW. 7

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

500 źle kojarzone

Chyba rozpoczęły się jakieś prace na portalu zaplanowane na weekend. Miałeś tak wcześniej?
Anonim

Nie dotyczy

500 źle kojarzone

@Piotrekk85, od rana. Ale czasem tak jest, gdy chwilowo coś przenoszą. Nie siedzę non stop i nie sprawdzam jak latający kot z pęcherzemEmotikon: Mrugający Edit: dalej nic się nie zmieniło, więc do poniedziałku spokój.

Anonim

Nie dotyczy

500 źle kojarzone

Dzisiaj widzę poprawę, czyli prace idą w dobrym kierunku. Ale takiego błędu jeszcze nie spotkałem.

2017-10-26 (409).png

Doszedł także ten

2017-10-26 (403).png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

500 źle kojarzone

Ja już myślałem ,że tu będzie jakaś specjalna oferta dla osób dostających 500+.

Anonim

Nie dotyczy

500 źle kojarzone

@Gatts, złotówka to pikuś w stosunku do miliardów...już wydanychEmotikon: MrugającyEmotikon: Język Szykuje się taki sam wariant dla mnie (i nie tylko)......jak dożyjemyEmotikon: Język Podobno emeryci dostali "zielone światło" na bezpieczne przechodzenie na czerwonym, a także pouczenia w miejscach do tego nie przeznaczonych...ze wskazaniem na....Emotikon: Mrugający Reasumując, 500 dobrze mi się teraz kojarzyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

500 źle kojarzone

@Anonim@GattsZa polecenie osoby do pracy też dostaje 500 złotych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

500 źle kojarzone


vdsl2 napisał(-a):

@burebusek@GattsZa polecenie osoby do pracy też dostaje 500 złotych Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim, dorywcze 500 a stały dopływ to dwie różne bajkiEmotikon: Język Ojciec mi mówił, że za skaperowanie do PRL-owskiej partii oferowali dawną stówę sprzed nominacji...taką czerwonąEmotikon: Mrugający