Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Środy z Orange


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Środy z Orange

Witam.

Mam problem z zamówieniem kodu Środy z Orange za pomocą aplikacji na stronie internetowej. Wyskakuje mi komunikat o zablokowanej możliwośći uzyskania kodu i spróbowaniu później. Problem ten trwa juz kilka dni. Czy wie ktoś coś na ten temat ?

 

Pozdrawiam.

3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Środy z Orange


yav napisał(-a):

Witam.

Mam problem z zamówieniem kodu Środy z Orange za pomocą aplikacji na stronie internetowej. Wyskakuje mi komunikat o zablokowanej możliwośći uzyskania kodu i spróbowaniu później. Problem ten trwa juz kilka dni. Czy wie ktoś coś na ten temat ?

 

Pozdrawiam.


 

 

Próbowałeś przez stronę Orange, u mnie działa. Jeżeli masz kilka kont w Orange, sprawdź na innym...

 

@edit...działa tylko na usługach abonamentowych, w usłudze na kartę monituje mi "Przepraszamy, ta strona jest dla Ciebie niedostępna"

 

środy z orange.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Środy z Orange

Opcja przez stronę www jest dostępna dla klientów usług stacjonarnych (i trzeba być zalogowanym na konto tej usługi jeśli ktoś ma kilka).
Dla usług mobilnych można to zrobić przez smsa.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Środy z Orange


Piotrekk85 napisał(-a):
Opcja przez stronę www jest dostępna dla klientów usług stacjonarnych (i trzeba być zalogowanym na konto tej usługi jeśli ktoś ma kilka).
Dla usług mobilnych można to zrobić przez smsa.

Dzięki @Piotrekk85 za sprostowanie...dokładnie to miałem na mysli. Troszkę się rozpędziłem...