Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Śmieszne obrazki apki MO


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Edycja: dodano etykiety: błąd, Android - moderator Bartłomiej

 

MO_48_2019-02-22-21-26-16.pngMO_48_2019-02-22-21-27-57.png

 

Wesołego dnia.

Ela

27 ODPOW. 27
Anonim

Nie dotyczy

Śmieszne obrazki apki MO

Orange preferuje system dziesiętny, gro usług na 30 dni, Luty rozwalił system 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Tak, @Anonim. A na drugim obrazku pokazuje po dwie takie same pozycje.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12, trzeba było dodać jeszcze etykietę błąd, bo mogą to przeoczyć. A masz już opłaconą? Bo dopóki nie pojawi się faktura, taki komunikat z podziękowaniem będzie wisiał z poprzedniego cyklu. Ja bym proponował odinstalować i ponownie wklepać, oraz od nowa dać jej wszystkie uprawnienia.

Anonim

Nie dotyczy

Śmieszne obrazki apki MO


@Ela12napisał(-a)

Tak, @Anonim. A na drugim obrazku pokazuje po dwie takie same pozycje.

 

Ela


Przecież pisałem, Luty rozwalił system aplikacji Mój Orange, ilość dni do końca okresu rozliczeniowego jest ok 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Ależ, @Anonim, faktura jest opłacona. I nie o nią mi chodzi. Emotikon: Szczęśliwy

Apka też jest prawie w porządku... Emotikon: Szczęśliwy

Żeby pokazały się te po dwie te same pozycje, to trzeba kliknąć w ten obrazek z kółkiem u góry z prawej strony ekranu.

Jak potem klikam w te trzy kreski u góry z lewej i z menu wybieram 'Strona główna', to wszystko wyświetla się prawidłowo (nie ma dwóch takich samych pozycji).

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12 odinstaluj aplikację Mój Orange i ponownie ją zainstaluj, jak problem nie minie, to ewidentny błąd aplikacji, wtedy trzeba to zgłosić tu czy poprzez czat 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Śmieszne obrazki apki MO

Wynika to z niektórych regulaminów. Opłaty są liczone jako 1/30 za dzień co w lutym jest więcej ale w skali roku jesteśmy na plus.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Niestety, @Anonim  i  @Anonim, odinstalowanie (łącznie z usunięciem 'cache' i danych, które zrobiłam najpierw) i ponowne zainstalowanie nic nie dało. Tak, wygląda na to, że w apce jest troszkę błędów jeszcze.

Zresztą, we wcześniejszych wersjach apki też były po dwie takie same pozycje.

 

Muszę jeszcze poprawić swoją wcześniejszą wypowiedź odnośnie błędu w apce:

 

Żeby pokazały się te po dwie te same pozycje, to trzeba kliknąć w ten obrazek z kółkiem u góry z prawej strony ekranu (otwiera się okienko z informacjami na mój oraz usług temat; zamykam to okienko klikając na 'X' po lewej u góry).

Jak potem klikam w te trzy kreski u góry z lewej i z menu najpierw wybieram jakąkolwiek inną pozycję, a później wybieram 'Strona główna', to wszystko wyświetla się prawidłowo (nie ma dwóch takich samych pozycji).

 

Jeśli trzeba to gdzieś zgłosić, to zgłoście za mnie lub za siebie, bo ja nie potrafię.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12, kliknij w opcje posta-zgłoś. Powiedz, by dokoptowali etykietę błąd.