Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Śmieszne obrazki apki MO


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO


@Anonimnapisał(-a)

@Ela12, kliknij w opcje posta-zgłoś. Powiedz, by dokoptowali etykietę błąd.


A idźcie wy sobie gdzieś... Nie rozumiem, nie wiem, nie potrafię... Zróbcie sami, jak chcecie...

Przepraszam i pozdrawiam.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12 już jest etykieta błąd w aplikacji, będzie poprawka 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Dziękuję, panowie, dziękuję ślicznie.

 

Wesołego dnia.

Ela


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Śmieszne obrazki apki MO


@Ela12 napisała:
Pokaż szczegóły

(...) odnośnie błędu w apce:

 

Żeby pokazały się te po dwie te same pozycje, to trzeba kliknąć w ten obrazek z kółkiem u góry z prawej strony ekranu (otwiera się okienko z informacjami na mój oraz usług temat; zamykam to okienko klikając na 'X' po lewej u góry).

Jak potem klikam w te trzy kreski u góry z lewej i z menu najpierw wybieram jakąkolwiek inną pozycję, a później wybieram 'Strona główna', to wszystko wyświetla się prawidłowo (nie ma dwóch takich samych pozycji).


Dzięki Ela za ten szczegółowy opis. Dzięki niemu u siebie w apce też "udało mi się" ;-)... wygenerować tego samego buga. Sytuacja dot. także 'Linii Telefonicznej' i - podejrzewam - również innych usług stacjonarnych, np. 'Telewizji' Emotikon: Język.

 

Oczywiście został on przekazany do osób pracujących przy rozwoju apki 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Dostałam właśnie apkę w wersji 4.9 i... błąd pozostał - nie naprawili.

Obejrzałam na szybko - na razie.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

@Wiktor, myślałam, że podczas mojej nieobecności coś zmieniło się w sprawie apki...

Mam już apkę w wersji 4,13... i nic się nie zmieniło... :-((( dalej jest ten "bug"... :-(((

 

Strona Forum i wylogowanie z niej też nie zmieniło się nic a nic... :-((( szkoda to, no szkoda troszkę...

 

Mogę jedynie pogratulować zmian w Nowym MO - taki fajny układ mi się podoba.

 

Dlatego nie zaznaczam niniejszego tematu jako 'rozwiązany' jeszcze - bo on nierozwiązany jeszcze.

 

Pozdrawiam serdecznie. 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10849
  • 150

Śmieszne obrazki apki MO

Jasne @Ela12 :0 - to zrozumiałe.

 

Zmiany nadejdą. I to nawet dość spore. Ale na dzisiaj nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć kiedy 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12  - cześć Elusia Serce

A wiesz, że ja przeszłam do NMO z przyczyn wyższych i w ogóle tam nie zaglądam ponieważ jak dla mnie to jest coś w rodzaju " o rany " ;(  się trudno mi w tych rubryczkach etc. połapać bo tyle tam tego jest, że ho ho, a hoj 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Śmieszne obrazki apki MO

Cześć @wscieklaewka , widocznie Ty masz na swoim koncie NMO więcej usług "zamontowanych" niż ja na swoim.

Ale spokojnie, @wscieklaewka , pomalutku sobie pooglądasz i pokumasz, co jest do czego... 🙂

Trzeba tylko troszkę czasu oraz spokoju i cierpliwości... i może większego ekranu, żeby wszystko, co tam jest, zrozumieć. Ja też na początku i w poprzednich wersjach NMO jakoś nie kumałam, co do czego jest, ale z czasem, i z pomocą synka swego, i tego większego ekranu, zaczęłam pomalutku kumać/rozumieć. A ta ostatnia wersja NMO wygląda całkiem fajnie.

 

Pozdrawiam.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12 

Ano wygląda rzeczywiście całkiem fajnie ta strona NMO 🙂 tyle tylko, że ja czasem się wściekam gdy kliknę tam gdzie nie chciałabym no i zaraz przychodzi mi sms  z kodem cobym sobie go wpisała w rubryczkę 😞  Wiem - powiesz nauczysz się, polubisz itd. ( podobnie jak z tym masełkiem o którym kiedyś pisałaś 🙂  - też go kupuję 😉

Co do ekranu to mam 15 i coś tam z haczykiem więc wystarcza mi jak na razie - tak myślę sobie 😁.

Pokumam, pokumam, może się w kijankę zamienię 😂