Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Pasjonat
  • 277
  • 281
  • 2

Śmieszne obrazki apki MO

@burebuseknapisał(-a)

@Ela12, kliknij w opcje posta-zgłoś. Powiedz, by dokoptowali etykietę błąd.

A idźcie wy sobie gdzieś... Nie rozumiem, nie wiem, nie potrafię... Zróbcie sami, jak chcecie...

Przepraszam i pozdrawiam.

Ela

Ela
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1842
  • 1771
  • 87

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12 już jest etykieta błąd w aplikacji, będzie poprawka Emotikon: Mrugający

Poziom 20, Pasjonat
  • 277
  • 281
  • 2

Śmieszne obrazki apki MO

Dziękuję, panowie, dziękuję ślicznie.

Wesołego dnia.

Ela

Ela
Zespół Nasz Orange
  • 2059
  • 2707
  • 111

Śmieszne obrazki apki MO

@Ela12 napisała:
Pokaż szczegóły

(...) odnośnie błędu w apce:

Żeby pokazały się te po dwie te same pozycje, to trzeba kliknąć w ten obrazek z kółkiem u góry z prawej strony ekranu (otwiera się okienko z informacjami na mój oraz usług temat; zamykam to okienko klikając na 'X' po lewej u góry).

Jak potem klikam w te trzy kreski u góry z lewej i z menu najpierw wybieram jakąkolwiek inną pozycję, a później wybieram 'Strona główna', to wszystko wyświetla się prawidłowo (nie ma dwóch takich samych pozycji).

Dzięki Ela za ten szczegółowy opis. Dzięki niemu u siebie w apce też "udało mi się" ;-)... wygenerować tego samego buga. Sytuacja dot. także 'Linii Telefonicznej' i - podejrzewam - również innych usług stacjonarnych, np. 'Telewizji' Emotikon: Język.

Oczywiście został on przekazany do osób pracujących przy rozwoju apki Emotikon: Szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Highlighted
Poziom 20, Pasjonat
  • 277
  • 281
  • 2

Śmieszne obrazki apki MO

Dostałam właśnie apkę w wersji 4.9 i... błąd pozostał - nie naprawili.

Obejrzałam na szybko - na razie.

Ela