Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@_Artek_pewnie w regulaminie jest podany czas ale
Ciebie obowiazuje ta promocja do konca umowy czyli jeszcze 18 miesiecy.
obecnie na sam internet nie ma innej promocji niz ta ktora masz (wnioskuje ze 6 miesiecy temu podpisywales na najnowsza promocje)


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@_Artek_ można zwiększyć prędkość w ramach obecnej umowy. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

dzisiaj już mi ta sama miła Pani powiedziała że jednak nie mogę zwiększyć prędkości internetu bez dobierania do tego umowy na telefon......  zamówiłem rozmowę od orange i czekam jakby ktoś z pracowników orange był w stanie mi pomóc to priv będę wdzięczny. 

Anonim

Nie dotyczy

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@_Artek_  zmiana oferty, tylko wtedy jest opcja zmian szybkości internetu, tak od dawna jest, wcześniej to chyba błąd konsultanta był 😎


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

@_Artek_  mozesz podniesc predkosc internetu w ramach tej samej umowy.


musisz zrozumiec jedna rzecz. zaden konsultant/handlowiec (jak zwal tak zwal) nie bedzie chcial sie bawic w podnoszenie predkosci w ramach tej samej umowy poniewaz za to nie ma prowizji a jak jest to moze z 5zł.

 

tutaj Pani chciala zrobic dosprzedaz nr komorkowego w ramach nowej umowy orange love mini

 

zadzwon na bok i powiedz ze chcesz zwiekszyc predkosc internetu w ramach tej samej umowy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

Jeśli zamawiasz rozmowę na www by ktoś dzwonił - niektórzy doradcy nie mają dostępu do wszystkich systemów. Musisz sam zadzwonić na 510100100

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

Ja rozumiem i wiem jak to działa ale rozmowy są nagrywane a to jest wprowadzanie klienta w błąd. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

Jeżeli nie podpisało się jeszcze na skutek tego błędnej umowy (np. dodali telefon komórkowy mimo że tego nie mówili), to co najwyżej mogą przeprosić kogoś za zaistniałą sytuację.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

No i teoretycznie udało się zwiększyć prędkość internetu bez przedłużania umowy co prawda Pan powiedział że cena będzie 79 zł ale pewnie podał tą bez zgód marketingowych zobaczę co mi przyjdzie na maila i w razie czego będę odwoływał. 
Mimo że rozumiem Pani intencje tym bardziej w dobie kryzysu to mówienie w pierwszym dniu o tym że taka możliwość jest po to tylko żeby w następnym dniu powiedzieć że takiej możliwości bez dobrania umowy na telefon już nie ma (tylko dlatego że dzień wcześniej wygadałem się że jestem na czasie nieokreślonym u konkurencji powinno skutkować conajmniej upomnieniem dla tej Pani 🙂

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 466
  • 1966
  • 4

zmiana prędkości z 300 na 600 bez wydłużania umowy o kolejne 24 miesiące.

Dziękuje wszystkim za pomoc jednak wygląda na to że jeszcze przez chwile będę musiał pociągnąć ten wątek otóż po dogadaniu się z konsultantem na infolinii dostałem informacje że otrzymam maila z "aneksem" i do dzisiaj cisza nie chce mi się dzwonić po raz kolejny i tłumaczyć nowemu konsultantowi wszystkiego od początku dlatego zapytam tutaj. 
Jak teraz będzie wyglądała procedura? wiem że zmiany mogę się spodziewać od kolejnego cyklu ale czy dostanę jakiegoś maila z potwierdzeniem zmiany? czy będę musiał coś podpisywać czy wystarczy moja zapewne nagrana deklaracja telefoniczna?