Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

zmiana adresu swiadczenia uslugi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

zmiana adresu swiadczenia uslugi

Zamówiłem zmianę adresu świadczenia usługi( wydawało mi się, ze z wystarczającym wyprzedzeniem , około 2 tygodnie) monter zamówiony i potwierdzony na godzinę 8 rano , po godzinie 16 nadal nikogo , ani żadnego kontaktu ze strony , montera, działu ,czy firmy. Moje próby skontaktowania się z działem niestety kończą się na bezsensowne rozmowie z kolejnym pracownikiem biura obsługi i prośbie o czekanie na kontakt....A co niby robię od 8 rano ?.....

mocno zirytowany i rozczarowany Klient 😞 

7 ODPOW. 7

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

zmiana adresu swiadczenia uslugi

@ts13 witaj! Skoro Masz potwierdzonego montera na nowy adres to ze zmiana adresu wszystko ok. Teraz pozostaje tylko uzbroic sie w cierpliwosc i czekac na kontakt tymbardziej jak mowisz ze dzwoniles juz do BOK. Niestety nie zawsze wszystko przebiega latwo, szybko i przyjemnie. Cierpliwosci zycze i daj znac o ktorej przybyl monterEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana adresu swiadczenia uslugi

bok powinien udzielić info co się z zamówieniem dzieje. Skoro na 8 była instalacja to monter już dawno powinien zrobić odpis co wykonał. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

zmiana adresu swiadczenia uslugi

wiem niestety, pozostaje tylko czekać , tyle, że nie wiem kiedy, w jaki dzień( skoro był umówiony na dziś) , o której spodziewać się człowieka ?:-)....


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana adresu swiadczenia uslugi

skoro byl na dzis umowiony on musi sie z tej instalacji rozliczyc. zadzwon jutro i poproś aby odpowiedzieli Ci dlaczego sie dzis nie pojawil. zażądaj jak najszybszej instalacji/przeniesienia uslugi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

zmiana adresu swiadczenia uslugi

@ts13 dobrze by było ustalić, jaka firma ma wykonywać u Ciebie prace związane z przeniesieniem. W mojej okolicy to firma ELMO S. A. i ja do nich bym się już zwracał w sprawie wykonania prac. To nie jest łatwe, ale jak by się udało ustalić, można by się kierować już bezpośrednio do wykonawcy usługi.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

zmiana adresu swiadczenia uslugi

@ketrasaArtur  ale to nie klient powinien biegac i szukac partnera technicznego orange i sie wypytywac o swoje zamowienie.
inna sprawa to czy PT chialby rozmawiac z klientem(?).

 

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

zmiana adresu swiadczenia uslugi

Jak wziąłeś dzień wolny od pracy to weź zaświadczenie ile dniówka Ci wynosi i zażądaj bonifikaty.. 😉 Masz dzień stracony na czekaniu bez sensu na montera. Ja już raz tak miałem w Orange, gdy miał być ktoś do usterki i nie byłem w robocie, nie zapłaciłem jednego pełnego abonamentu.