Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

wysokie pingi wieczorami


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

wysokie pingi wieczorami

Jak pisałem wyżej, dzwoń i zgłaszaj problem albo napisz zgłoszenie przez mój orange i dołacz właśnie te zrzuty ekranu. Napisz, że występują przeciążenia i nie możesz korzystać normlanie z internetu. Dodaj też, że dzieje się to wieczorami po 19:00.

 

Następnego dnia powinni już technicy coś grzebać na centrali i poprawić w razie co. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

wysokie pingi wieczorami

Rozumiem, jutro na pewno będę się z nimi kontaktował, dziękuję za rady, zostawiam na razie post otwarty, w razie czego oznaczę jako rozwiązany jeżeli sytuacja ulegnie poprawie.

Anonim

Nie dotyczy

wysokie pingi wieczorami

Zmierzyć współczynnik ADSL BER (Bit Error Rate), który określa jakość połączenia ADSL


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

wysokie pingi wieczorami

Rozumiem że test mam przeprowadzić dopiero wieczorem jak pojawiają się te wahania? Czy już teraz bo to bez znaczenia o której godzinie?
Anonim

Nie dotyczy

wysokie pingi wieczorami

@an95dy Możesz wykonać dwa test teraz i wieczorem będzie porównanie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

wysokie pingi wieczorami

Myślałem że znajdę BER Test w ustawieniach routera albo w jakiejś przeglądarce ale albo nie umiem szukać, albo to nie jest takie proste 😕

Anonim

Nie dotyczy

wysokie pingi wieczorami

@an95dy Zobacz tutaj ADSL BER


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

wysokie pingi wieczorami

@Anonim Sprawdziłem np tutaj, ale wspominany w artykule przycisk albo nie istnieje albo nie wyświetla się na moim komputerze, reszta wyników wyszukiwania to głównie opisy czym jest ADSL BER i fora które traktują o przeprowadzonych już testach.

Anonim

Nie dotyczy

wysokie pingi wieczorami

@an95dy Jaki masz router marka i model ? Może coś więcej pomoże ci @Anonim


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 17
  • 1
  • 0

wysokie pingi wieczorami

Router to TP-Link TD-W8970 , ustawiony według domyślnej konfiguracji zasugerowanej przez oprogramowanie routera.