Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przerwa w ściąganiu danych przy 4GB


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 410
  • 1055
  • 7

przerwa w ściąganiu danych przy 4GB


@aswawa7napisał(-a)

Powaliła mnie ta argumentacja ... to tak jakby wyłączali prąd po zużyciu 4kWh w ciągu doby. To przeciez z troski o klienta, inni też chcą no i ekologia, a ty masz akurat ciasto w piekarniku - no ale ekologia. Ciasto możesz sobie kupić w ciastkarni , nie musisz przecież piec w domu.


A czy ktoś taką argumentacje da na piśmie? To byłoby dopiero dobre he, he.  


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22113
  • 181

przerwa w ściąganiu danych przy 4GB


@aswawa7napisał(-a)

Powaliła mnie ta argumentacja ... to tak jakby wyłączali prąd po zużyciu 4kWh w ciągu doby. To przeciez z troski o klienta, inni też chcą no i ekologia, a ty masz akurat ciasto w piekarniku - no ale ekologia. Ciasto możesz sobie kupić w ciastkarni , nie musisz przecież piec w domu.


Po pierwsze moja argumentacja była konsekwencją Twojego opisu sytuacji. Mnie się ta sytuacja nie zdarza więc zakładam, że nie jest to problem ogólny. Spodziewałeś się jakiegoś innego, mniej ironicznego komentarza? Wystarczyło podać więcej szczegółów technicznych, dających jakiś kontekst, zamiast ekologicznych przypowieści.

Anonim

Nie dotyczy

przerwa w ściąganiu danych przy 4GB

@aswawa7  pliki 4GB wymuszają spore obciążenie nadajnika, widocznie Orange ma algorytm który to blokuje, Plus i Play nie blokuje tego, ale przycina szybkość, mniej na uwadze że nie jesteś jedynym, co stara się ściągać duże pliki, niestety to zmierza do przeciążenia nadajnika, jak takie coś zrobisz u wirtualnego operatora, to zrzuci cię do 3G, lub wyrzuci całkowicie, oczywiście z nadajnika operatora, który wirtualnemu udostępnia sieć LTE.

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 26
  • 0

przerwa w ściąganiu danych przy 4GB

A może masz system plików FAT32? Nie wiem...zapisujesz te pliki na pendrive czy co...bo raczej nie masz systemowego dysku w facie...

 

A do malkontentów od FUPa - nie powinno (nie ma takiego prawa) obciąć transmisji przed końcem pakietu. Może ściąć (i ścina) do minimalnej prędkości, ale nowe systemy i przeglądarki sobie z tym radzą. Nikogo raczej fizycznie nie odetnie  bo nadajnik jest przeciążony...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5434
  • 59

przerwa w ściąganiu danych przy 4GB

Różne rzeczy się zdarzają przy mobilnym pomarańczy. Jakoś w I kwartale obecnego roku był okres, że z pewnego serwisu przerywało ściganie plików o wielkości już powyżej 24 MB.

Mam trochę sprawnego złomu LTE. Przełączenie po wi-fi do złomu z kartą fioletu rozwiązywało problem.