Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

problemy z routerem oraz internetem


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim Cały czas walczę. Dzisiaj cały dzień internet był praktycznie nie możliwy do używania, bo funboxa cały czas wywalało. Zgłosiłem w końcu to do orange i odziwo stwierdzili, że coś jest nie tak szkoda, że dopiero po miesiącu no ale cóż. Zgłoszenie mam na jutro także zobaczymy co dalej...

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexJak zostanie coś poprawione to powiedz żeby nie zamykali zlecenia dopóki tego nie potwierdzisz niech spadną im trochę statystyki za zgłoszenia.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

@Anonim No chyba tak będę musiał zrobić, żeby znowu nie było tak jak na początku. Jak na razie znowu u mnie robią na nowo synchro... Ale podejrzewam, że to chyba nie z tym jest problem. Poprzednim razem było podobnie 

 

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

@TerexCzy coś się zmieniło ?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Nie. Jak na razie codziennie włącza się synchro. Prędkość DZISIAJ wynosi 60/6. Także nadal czekam... O tyle dobrze, że w planach jest doprowadzenie światłowodu do mojej miejscowości także zobaczymy co czas pokaże.

Anonim

Nie dotyczy

problemy z routerem oraz internetem

Może i doczekasz się światłowodu u ciebie ale chyba najpierw podłączają szkoły. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 6
  • 0

problemy z routerem oraz internetem

Z jedną szkołą to problemu nie będzie na wsi 😛 Poza tym plusem jest to że mam bardzo blisko do rozdzielni czy jak to tam profesjonalnie nazwać 😄