Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

poczta wychodząca blokowana


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

poczta wychodząca blokowana

Ale otrzymany komunikat nie dotyczy błędnej konfiguracji, a złamania regulaminu.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

poczta wychodząca blokowana

Jak wspomniałem poprzednio program pocztowy jest skonfigurowany zgodnie z instrukcją. Gdyby nie był to by nic nie działało. Poczta wychodząca i przychodząca działała bez zarzutu do początku lipca. Obecnie poczta wychodząca do skrzynek w domenie @gmail.com jest blokowana przy próbie wysłania używając programu pocztowego (Thunderbird) z komunikatem cytowanym w moim pierwszym poście. Poczta wychadząca do skrzynek w domenach .pl działa poprawnie. Poczta wychodząca przy użyciu portalu działa. Komunikat o błędzie wskazuje na odbiorcę "Recipient address rejected: Policy Rejection - Konto zablokowane / Abuse. Go away. ." Nie zrozumiałe dla mnie jest dlaczego nie jest to konto blokowane z portalu. Drugim niezrozumiałym elementem jest fakt, że do żadnej ze skrzynek nikt się nigdy nie włamał. Domena @gmail.com wysyła natychmiast zawiadomienie o każdym dostępie a nie autoryzowanego urządzenia. Poza tym byłoby to bardzo mało prawdopodobne, że ktoś włamał się w tym samym czasie do trzech różnych skrzynek, mojej, mojej żony i syna. Poczta przychodząca z tych skrzynek jest akceptowana bez problemów.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

poczta wychodząca blokowana

A udało się zarejestrować zgłoszenie na BOK? coś dzieje się w temacie?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 0
  • 0

poczta wychodząca blokowana

B.Z. Z mojego telefonu nie mogę dzwonić na numery BOK. Nie mam też danych o umowie teściowej. Czekam kiedy jej się uda dodzwonić.