Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

opłaty za wizytę technika....

ROZWIĄZANE

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

opłaty za wizytę technika....

@slav72@Lucas1956 chce tylko sprostować, że BOK-i nie mają możliwości diagnozy sprzętu, tylko infolinia za pomocą programów systemowych. Nawet jednak oprogramowanie dostępne na infolinii ma tylko podstawową możliwość weryfikacji sieci wewnętrznej jak i wifi.działania lub niewłaściwego działania nie stwierdzi zdalnie. To może stwierdzić dopiero technik podczas wizyty. Niestety tak jest w rzeczywistości...Tu byłbym skłonny polemizować z rozwiązaniem...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

opłaty za wizytę technika....

@agat13  pisząc o BOK źle się wyraziłem, miałem oczywiście na myśli infolinię, która to podczas rozmowy i weryfikacji zgłoszenia mogła zasugerować wymianę sprzętu (w końcu często tak robią) a nie wysyłać od razu technika (to właśnie miałem na myśli pisząc post).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

opłaty za wizytę technika....

@slav72  tak się domyślałam. O ile w dyskusji to umyka, o tyle w rozwiązaniu powinno być precyzyjnie określone, by klienci nie latali z modelem pod pachą do telepunktu...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

opłaty za wizytę technika....

Pytanie czy podpisałeś dokument potwierdzenia prac serwisowych. Tam w pierwszym punkcie jest diagnoza bez usuwania usterki 49 zł. Jeśli podpisałeś to technikowi reklamacja nie będzie uznana, jesli nie podpisałeś to możesz się na to powołać, że technik cię o tym nie poinformował.