Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

niecodzienna faktura

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

ogólnie chodzi o to że dostałem fakturę na luty od 6 do 18 na dodatek listem a do tej pory czyli już będzie z rok dostawałem każdą fakturę na email  i to były normalne daty np. styczeń 6 do luty 5 i tak miesiąc w miesiąc. ktoś ich ogarnia czy może ktoś chce inny zarobić? z ciekawości pobrałem fakturę żby zobaczyć numer kont bankowych i są zupełnie inne i cena za internet wyższa o 12 zł niż zazwyczaj

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

okazało się że umowa się skończyła na telefon u jednego z członka rodziny i przedłużyli na czas nieokreślony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

niecodzienna faktura

Zweryfikowałbym poprawność faktury na mój Orange lub na BOK http://orange.pl/kontakt

Byś może skorzystałeś z jakiejś promocji i to spowodowało zmianę okresu, może Orange go samo zmieniło. To też może być próba oszustwa.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

na moim koncie w orange wszystko gra. na fakturze pisze oferta smart plan lte . pierwsze słysze o takim czymś. nic nie zmieniałem jedynie co pisałem tu ostatnio ze net mi nie działa to zadzwoniłem do nich i wytłumaczył jak ustawić router i wszystko gra. ale tak to nic nie zmieniałem i na nic nowego się nie zgadzałem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

niecodzienna faktura

To tym bardziej warto skontaktować się z BOK np. jutro na czacie.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

tak zrobię . gdy ustale to wszystko to napisze o co z tym wszystkim chodziło


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 439
  • 1112
  • 13

niecodzienna faktura

Jeśli od roku dostajesz faktury na maila - a teraz przychodzi papierowa i to z innym numerem konta do wpłaty, to stawiam 9 na 10, że to jakaś forma oszustwa. Skontaktuj się z BOK, a jeśli okaże się, że rzeczywiście - zanieś tę fakturę na policję.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

jeszcze zauważyłem ze numery faktur przez internet zaczynają się na  F  a w papierowym mam jedynie numer i w tym numerze nie ma dnia i roku podane na końcu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

niecodzienna faktura

A nie podpisywales jakiegoś aneksu/nowej umowy?

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

nic nie podpisywałem jedynie umowę rok temu


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 15
  • 4
  • 1

niecodzienna faktura

okazało się że umowa się skończyła na telefon u jednego z członka rodziny i przedłużyli na czas nieokreślony