Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

internet

@gajor87 o ile technicznie kabelek wytrzyma i okaże się że linia fizycznie ma mniej niż 1,4 km, to można przejść na VDSL. Brdzie to najniższa prędkość.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

co sadzicie o tej stronie i co mam wpisac w tabeli tej pierwszej?? w polu Downstream
Attenuation

https://kitz.co.uk/adsl/max_speed_calc.php

 

 

 


interia.png

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 407
  • 1046
  • 7

internet

@gajor87  ten router tego nie pokazuje co trzeba wpisać, czyli tłumienia


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

a gdzieś można to znalesc bądź zbadać??


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

witam ponownie i udało sie zwiekszyli mi z 10 na 20 mega moze nie mam pełnych 20 ale mam dobre ponad 15 🙂 to i tak lepiej niz 10 🙂 co było 🙂 zdziwiło mnie ze wszedłem w opcje routera i było przepustowosc 12,4 teraz 18,8 🙂 na speedtescie od 15 do gory

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

internet

Ojej, naprawdę bardzo się cieszę 😄 życzę w takim razie bezawaryjnej przyszłości 😁

Anonim

Nie dotyczy

internet

To było pewne @gajor87 - miałeś wysoki margines, także trochę Mbitów było jeszcze do "uwolnienia" 😉 

Gratulację i miłego korzystania! 😜 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 27
  • 30
  • 2

internet

@gajor87 gdzie zgłosiłeś chęć zwiększenia prędkości? Czy był u Ciebie technik? Jaką masz odległość do centrali? 
Też mam zamiar to zrobić, ale niestety trafiam na konsultantów, którzy nie są na tyle ogarnięci, aby coś w tej sprawie zrobić. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

ja zgłosiłem na stronie orange jak masz czat z doradca. fakt czesto sie trafi ktos co nic nie wie i tylko oklepuje regułki ale ja zrobiłem tak zalogowałem sie na stronie orange wpisałem dane pesele i id neostrady by miec konto i po zalogowaniu sie masz juz inny czat z doradca i do wyboru inne podzespoły. wiozłem tylko juz nie wiem co czy techniczny czy usługi stacjonarne i pisze im czy jest możliwość zwiększenia poczekałem chwile bo musiał doradca sprawdzić łącze i mówi ze max 20 a miałem 10 ustawiona zgłoszenie było w piatek a juz wczoraj miałem zrobione. żaden technik nie był widocznie sami przełączyli u siebie czy co 🙂 co do odległosci od centralki u mnie na wsi maja neta ponad 60 mega ja osobiscie mieszkam 2.2km od wioski ale kabel kłądli przez las to mysle ze moge miec tak 1.8km chociaz doradca pisał ze mu pisze 1.4km ale wiem gdzie kable ida i chyba troche wiecej. moze nie mam 20 mega ale za to 15 jest stabilne lepsze te 15 niz 10 co było 🙂

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 43
  • 0

internet

tak teraz wygladaja parametry z 10 na 20 co sdzicie


neo.png