Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

Witam od około dwóch tygodni borykam się z problemem "lagującego"internetu" mam modem livebox 2.0 internet do komputera przesyła za pomocą modemu (Karta TP-LINK TL-WN727N) z początku zasięg siegał około 4 kresek od jakiegos czasu jest na 3/2 kreskach.Problem z internetem zaczyna się dopiero gdy otworze np Strone internetową facebook gdzie muszą mi się załadować zdjęcia posty itd mam wtedy około 2k pingu i ~30% utraconych pakietów. Tak samo w grach online gdy włączę gre ping skoczy bardzo wysoko gdy ją zminimalizuje ping jest stały ~70 -wynik speedtestu (http://www.speedtest.pl/test/164138082)

 

x123132322.pngTutaj zdjęcie przy odpalonej np grze

 

 

zazwyczaj po uruchomieniu gry internet się rozłączy i w ponowym połaczeniu pomaga tylko włączenie i wyłączenie karty sieciowej.Mogłbym dostac odpowiedz w czym jest problem może wina modemu może routera naprawde nie wiem.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

@LqwertyJeśli problem tylko po wifi a nie jesteś wstanie sprawdzić po kablu to dalsza pomoc mija się z celem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

@LqwertyMoże być wina karty jak wygląda ping po kablu ?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

Ping po kablu niestety nie jestem w stanie tego sprawdzić :c @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

@Lqwerty, w wierszu polecenia cmd wpisz ipconfig, a potem ping 192.168.x.x (jaki Ci wyskoczy z pierwszej komendy)

ipconfig.JPGping IP.JPG


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

080a239a7e8a353a45da2c4df7447631.png

 @Anonim ping  na "Czysto" nikt nie siedzi na wifi itd 0 obciązenia stronami ani aplikacjami(grami)

Anonim

Nie dotyczy

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping


Lqwerty napisał(-a):

080a239a7e8a353a45da2c4df7447631.png

 @burebusek ping  na "Czysto" nikt nie siedzi na wifi itd 0 obciązenia stronami ani aplikacjami(grami)


 

@Lqwerty, komend się nauczyłem, ale czy Twój wynik jest w miarę spoko (tak samo jak mój), tego nie skomentuję, bo są w tej dziedzinie spece. Ja się do nich nie zaliczam. Może ktoś się odezwie i podda ocenieEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

funbox 2.0 Slaby zasięg duży ping

@LqwertyJeśli problem tylko po wifi a nie jesteś wstanie sprawdzić po kablu to dalsza pomoc mija się z celem.