Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń

Zmiana nazwy podłączonego telefonu/android
Po zalogowaniu sie FunBox, wybieram jedno z podłączonych przez WiFi urządzeń, wybieram 'Personalizuj swoje urządzenia'. Na nowej stronie nie mogę zapisać zmian nazwy, klikanie ikon typu urządzenia nic nie daje. Klikanie przycisku Zapisz nic nie daje.
Te same działania dla urządzeń podłączonych kablem - bez problemu. Co ciekawe nazwę drukarki podłączonej przez WiFi mogę zmienić. Telefonów - nie.

Firmware - SoftAtHome SG10_sip-pl-5.9.13.17

Firmware orange - FunBox2 step5.2

 

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń

@T1mothy  to jest od dawna znana "przypadłość" funboxa. Jeżeli zależy Ci na zmianie nazwy urządzenia z androidem to zainstaluj na nim aplikację "Mój Funbox", tam da się to zrobić. Sprawdziłem na Funbox2 !!


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń

Potwierdzam. W aplikacji androin Mój Funbox zmiana nazwy działa. Jedyna opcja jak na razie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń

Witam

 

Odświeżam. Moje doświadczenia: restart modemu do fabryki, ponowna rejestracja modemu, zmiana nazwy i ikonki do androida pomyślna. Zablokowana tylko opcja zmiany nazwy dekoderów na kablu. UWAGA: trzeba mieć dostęp do hasła usługi. Można też je zaktualizować poprzez Orange on-line. Trzeba kierować się podpowiedziami podczas restartu. Apka swoją drogą jak najbardziej pomocna.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń

Echhh...tak jak myślałem. Po kilku dniach ruter sam się chyba zaktualizował, bo wszystko się posypało. Podczas załatwiania innej przypadłości zauważyłem że wszystkie moje androidy wyświetlają sie jako PC. Szczęście, że nazwy pozostały takie, jakie wpisałem. Zmuszeni chyba będziemy poczekać na aktualizację softu....
Anonim

Nie dotyczy

funBox i problemy ze zmianą nazwy urządzeń


mabud73 napisał(-a):
Zmuszeni chyba będziemy poczekać na aktualizację softu....
@mabud73Prędzej będzie nowy router niż firmware do Funbox 2.0