Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

faktura papierowa

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 599
  • 0

faktura papierowa

Czy faktura papierowa w neostradzie jest już płatna? Bo rok temu nic nie płaciłam a w tym roku już muszę płacić!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

faktura papierowa

To zależy od wybranej promocji. Opłaty miesięcznej za fakturę papierową nie ma. Nie ma też rabatu za e-fakturę. - jeśli chodzi o samą neostradę (bez pakietu Orange Love).

Jedyne co -- to przy przejściu na fakturę papierową może zapłacić różnicę w opłacie aktywacyjnej (o ile ją płaciłaś). Aktywacja zwykle bywa niższa. Np. przy światłowodzie i umowie 2 letniej ta różnica to 199 zł. Na miedzi zwykle to mniejsza opłata albo jej nie ma.

Jak nie wiesz jak u Ciebie, sugeruję kontakt z BOK przez mój Orange lub infolinię 510100100.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

faktura papierowa

Tak. Za fakturę wysyłaną pocztą płaci się. Bezpłatnymi są tylko faktury wysyłane drogą elektroniczną.
Anonim

Nie dotyczy

faktura papierowa

@darusia84 Sam otrzymuje fakturę papierową i nie place, którą otrzymuje od Orange(Neostrada) przysyłaną poczta.Pewnie tak jest za usługi mobilne @mabud73?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

faktura papierowa

To zależy od wybranej promocji. Opłaty miesięcznej za fakturę papierową nie ma. Nie ma też rabatu za e-fakturę. - jeśli chodzi o samą neostradę (bez pakietu Orange Love).

Jedyne co -- to przy przejściu na fakturę papierową może zapłacić różnicę w opłacie aktywacyjnej (o ile ją płaciłaś). Aktywacja zwykle bywa niższa. Np. przy światłowodzie i umowie 2 letniej ta różnica to 199 zł. Na miedzi zwykle to mniejsza opłata albo jej nie ma.

Jak nie wiesz jak u Ciebie, sugeruję kontakt z BOK przez mój Orange lub infolinię 510100100.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 599
  • 0

faktura papierowa

Mam umowę na Neostrade do 10MB/s (max możliwa u mnie). Nową umowe podpisuję w następnym tygodniu. No i przeważnie przy przedłużaniu umowy rodzice chcą by zostać przy fakturze papierowej ale nigdy nie płaciłam za to, a teraz na to wyglada że płatna...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

faktura papierowa

No jeśli chcesz przedłużyć w nowej promocji (tańszej) to nie ma innej opcji niż e-faktura.
Ew. w niektórych np. Superpromocji można zrezygnować bez kosztów (po miesiącu).
A w innych już nie.
Można też zostać i zlecić APU (automatyczne przedłużenie umowy) na 6 miesięcy - wtedy też będzie papier.
Kwestia tego co się opłaca i co dla Ciebie jest wygodne.
Anonim

Nie dotyczy

faktura papierowa


darusia84 napisał(-a):

Mam umowę na Neostrade do 10MB/s (max możliwa u mnie). Nową umowe podpisuję w następnym tygodniu. No i przeważnie przy przedłużaniu umowy rodzice chcą by zostać przy fakturze papierowej ale nigdy nie płaciłam za to, a teraz na to wyglada że płatna...


Jeżeli nie będzie problemem dla Rodziców, że Ty będziesz pilotowała e-faktury na maila(przy założeniu, że tak, jak ja mam dodatkowo abonament na komórkę), powinien być rabat za usługi.

Na Mój Orange

Anonim

Nie dotyczy

faktura papierowa


darusia84 napisał(-a):

Czy faktura papierowa w neostradzie jest już płatna? Bo rok temu nic nie płaciłam a w tym roku już muszę płacić!


Kliknij w Poznaj korzyści z łączenia usług

Na Mój Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 159
  • 599
  • 0

faktura papierowa

Ale co ja moge jak rodzice chcą fakturę papierową i juz, jedynie na komorke mam e-fakture

 

Wszystkie umowy mam na mamę:

 

telefon stacjonarny - nigdy nie zmieniany

 

neostrada - co rok lub dwa podpisuje umowy

 

telefon komorkowy - za nie cały rok kończy mi się umowa

 

w tym jak sie pytałam panią czy mając tyle usług będzie jakiś rabat to powiedziała mi że nie

 

i teraz podpisuje umowe na dwa lata w neostradzie plus gadzet za 1zł za ok. 45zł


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

faktura papierowa

A ile kosztuje komórka? więcej niż 29 zł?