Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam, nie tak dawno prezydent mojego miasta (Nowy Sącz) podpisał umowę z Orange Polska na rozbudowę sieci światłowodów w naszym mieście. Moje pytanie brzmi, czy możecie państwo sprawdzić w jakiś sposób czy takze i w moim miejscu zamieszkania także będzie dostępna sieć światłowodów? Chodzi mi o jakaś mapkę rozbudowy, czy jest już takie coś dostępne? Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi oraz pozdrawiam.

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2818
  • 4323
  • 117

Dostępność światłowodu

Witam

@bogdanowicz17, podpisanie umowy a zakończenie inwestycji to długa droga. Mapki tutaj nikt Ci nie udostępni, ponieważ nie ma jej nawet Orange, a jedynie technicy i monterzy wykonujący instalację oraz dział inwestycji. Jedyne miejsce w którym możesz co kolwiek się dowiedzieć to BOK, ale też większych szczegółów nie uświadczysz, ponieważ takowe dopiero ukażą się po oddaniu inwestycji ewentualnie blisko jej ukończenia. 

Pozdrawiam

Maciej

IMG_20200112_150646.png

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 36, Guru *
  • 3931
  • 6373
  • 139

Dostępność światłowodu

[ Edytowane ]

@bogdanowicz17@mabud73

Chyba że inwestycja realizowana jest przy współudziale środków miasta, to prawdopodobnie w ramach procedury zamówień publicznych, może być jakaś dokumentacja obejmująca rysunki gdzie, którędy linie będą prowadzone... ale to raczej miasto może mieć...

czy ma, a jeśli tak, czy udostępni Emotikon: Mrugający zadał bym pytanie w formule "wniosek o udzielenie informacji publicznej".

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Oznacz jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam Emotikon: Bardzo szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 5, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

W salonie dowiedziałam się o dacie na korzeniowskiego na 24 marzec na podpięcie do światłowodu... Połowa WP jest już podpięta
0 Lubię to
Odpowiedz