Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostępność światłowodu


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

Witam, nie tak dawno prezydent mojego miasta (Nowy Sącz) podpisał umowę z Orange Polska na rozbudowę sieci światłowodów w naszym mieście. Moje pytanie brzmi, czy możecie państwo sprawdzić w jakiś sposób czy takze i w moim miejscu zamieszkania także będzie dostępna sieć światłowodów? Chodzi mi o jakaś mapkę rozbudowy, czy jest już takie coś dostępne? Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi oraz pozdrawiam.
3 ODPOW. 3

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Dostępność światłowodu

Witam

 

@bogdanowicz17, podpisanie umowy a zakończenie inwestycji to długa droga. Mapki tutaj nikt Ci nie udostępni, ponieważ nie ma jej nawet Orange, a jedynie technicy i monterzy wykonujący instalację oraz dział inwestycji. Jedyne miejsce w którym możesz co kolwiek się dowiedzieć to BOK, ale też większych szczegółów nie uświadczysz, ponieważ takowe dopiero ukażą się po oddaniu inwestycji ewentualnie blisko jej ukończenia. 

 

Pozdrawiam

Maciej


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dostępność światłowodu

@bogdanowicz17@mabud73

 

Chyba że inwestycja realizowana jest przy współudziale środków miasta, to prawdopodobnie w ramach procedury zamówień publicznych, może być jakaś dokumentacja obejmująca rysunki gdzie, którędy linie będą prowadzone... ale to raczej miasto może mieć...

czy ma, a jeśli tak, czy udostępni 😉 zadał bym pytanie w formule "wniosek o udzielenie informacji publicznej".


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Dostępność światłowodu

W salonie dowiedziałam się o dacie na korzeniowskiego na 24 marzec na podpięcie do światłowodu... Połowa WP jest już podpięta