Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

@j131  nie jestem zbytnio przywiązany do prawdopodobieństwa iż to wpływ CyberTarczy skutkuje blokowaniem transmisji. Dziwię się także, że ktoś szuka takich sposobów dostępu do programów TV - używanie jakichś zewnętrznych serwisów. Nie mniej jednak info z pierwszego posta, że inne źródła dostępu do Internetu nie dają efektu braku dostępu do wskazanych kanałów faktycznie pozwala postawić tezę iż Orange stosuje jakieś formy wpływania na dostęp do przywołanego źródła sygnału. Przypomina mi się temat dotyczący niedocierania SMSów do UK, gdzie w rozwiązaniu wskazane zostało iż operatorzy stosują jakieś filtry weryfikujące tę komunikację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

jednak to była wina orange, powtórzyło się to 23.01, ale po interwencji usunęli blokadę, mówili że to coś z ustawieniami VPN


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

@knob 

Nie chodzi o to czyja to wina, tylko co zrobiłeś?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska


@knobnapisał(-a)

jednak to była wina orange, powtórzyło się to 23.01, ale po interwencji usunęli blokadę, mówili że to coś z ustawieniami VPN


Nie wspominałeś wcześniej o VPN... i zastanawiam się o czym informujesz pisząc "23.01" - to jest godzina?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

pomyliło mi się, miało być 17.01. a teraz znowu (23.01), czyli wykrakałem, chyb im się coś przestawia w swoich ustawieniach, wtedy po interwencji odblokowali, może dzisiaj też odblokują


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

zgłosiłem, zadzwonił do mnie technik, wyjaśniłem dokładnie, powiedział że "to chyba vpn" i za godzinę działało


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22036
  • 179

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska


@knobnapisał(-a)

zgłosiłem, zadzwonił do mnie technik, wyjaśniłem dokładnie, powiedział że "to chyba vpn" i za godzinę działało


A o jaki VPN chodzi? Masz jakiś VPN?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 12
  • 0

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

to nie u mnie vpn, tylko w orange, na pewno chodzi o jakieś ich ustawienia w przesyłaniu sygnału internetowego, może coś blokują przypadkowo albo specjalnie, bo z innych sieci (plus, play, kablówka gawex) sygnał dochodzi normalnie


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska

Jeśli na komputerze te problemy, to DNS wpisz od Google. 

Jak nie ogarniasz tematu, poszukaj kogoś co się na tym zna, bo mało szczegółów dajesz, by lepiej pomóc. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

blokada tv streaming (kkzservice) - nie działa telewizja Polska


@knobnapisał(-a)

to nie u mnie vpn, tylko w orange, na pewno chodzi o jakieś ich ustawienia w przesyłaniu sygnału internetowego, może coś blokują przypadkowo albo specjalnie, bo z innych sieci (plus, play, kablówka gawex) sygnał dochodzi normalnie


Kolejny temat z problemami i w tle VPN, po co z niego korzystasz, czy na wyłączonym VPN wszystko działa ok... Bo niewiele danych dałeś w temat, by pomocy oczekiwać, szklanej kuli nie mamy.